ketvirtadienis, liepos 7 d.
Londone šalia karališkosios šeimos rūmų nušautas ginkluotas vyras
BNS
Pixabay

Jungtinės Karalystės policija šeštadienį nušovė ginkluotą vyrą per konfrontaciją su ginkluotais pareigūnais netoli karališkajai šeimai priklausančių Kensingtono rūmų Londone.

Sostinės policija nurodė, kad pareigūnai buvo iškviesti dėl šaunamąjį ginklą turinčio vyro, įžengusio į banką ir lažybų biurą Kensingtono rajone vakarų Londone.

Vyras pabėgo automobiliu, bet netoliese buvo sustabdytas pareigūnų. Konfrontacija vyko prabangiame rajone, kur yra kelių šalių ambasados ir Kensingtono rūmai – princo Williamo, jo žmonos Kate ir jų trijų vaikų oficiali rezidencija. Šiuose rūmuose taip pat gyvena keli kiti karališkosios šeimos nariai.

Policija informavo, kad „buvo paleista šūvių, ir vyras patyrė šautinių žaizdų“. Įtariamasis buvo pripažintas mirusiu įvykio vietoje.

Teisėsauga šio incidento su terorizmu nesieja.

Kaip įprasta su policija susijusiais šaudymo atvejais, incidento aplinkybes aiškina policijos vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 12 12 08:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt