pirmadienis, spalio 25 d.
Londono centre netoli geležinkelio stoties kilo didžiulis gaisras
BNS
Scanpix
Gaisras Londone

Londone į pietus nuo centro didžiulis gaisras pirmadienį apėmė komercinius objektus šalia traukinių stoties „Elephant and Castle“, į dangų juodų dūmų kamuoliai ir buvo sutrikdytas eismas.

Vienu metu gaisrą po geležinkelio arkada, apėmusį tris komercinius objektus, gesino apie 100 ugniagesių. Liepsnos siaučia į pietus nuo Temzės upės šalia garsiausių Londono vietovių, viena kurių yra Londono apžvalgos ratas.

Londono ugniagesių tarnyba (LFB) pranešė, kad taip pat užsidegė šeši automobiliai ir telefono būdelė.

Ugniagesiai paragino žmones vengti šio rajono ir užsidaryti duris bei langus.

 Londono meras Sadiqas Khanas sakė, kad gaisras buvo lokalizuotas, bet dviem žmonėms, įskaitant policininką, prireikė medikų pagalbos dėl apsinuodijimo dūmais.

„Noriu padėkoti mūsų drąsioms gelbėjimo tarnyboms... veikusioms sparčiai, kad užtikrintų, jog gyventojai ir šalimais esančios stoties keleiviai būtų saugiai evakuoti“, – pareiškė S. Khanas.

LFB nurodė iš gyventojų gavusi dešimtis pranešimų apie šį incidentą ir pasiuntusi 15 priešgaisrinių automobilių kovoti su liepsnomis.

„Šiuo metu gaisro priežastis nežinoma“, – pridūrė ugniagesiai. Sostinės policija savo ruožtu nurodė nemananti, kad incidentas susijęs su terorizmu.

Socialiniuose tinkluose paskelbtame viename vaizdo įraše matyti iš degančių pastatų kylantys tiršti dūmai ir pliūptelėjęs didelis ugnies kamuolys, privertęs gelbėjimo tarnybų darbuotojus slėptis.

Tiršti dūmų debesys buvo matomi iš biurų pastatų Londono centre kitapus Temzės.

Aplinkinės gatvės buvo uždarytos, o geležinkelių operatorė „National Rail“ perspėjo, kad traukinių eismas bus stabdomas arba vėluos iki pirmadienio vakaro.

„Elephant and Castle“ yra judrus transporto linijų susikirtimo centras. Ši stotis taip pat yra didelis geležinkelio linijų mazgas, per kurį eina metropoliteno linija „Northern Line“, taip pat kursuoja antžeminiai traukiniai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 28 18:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt