penktadienis, birželio 5 d.
Londono publika mėgavosi jaukiu Jazzu koncertu (nuotraukos)
tiesa.com

Vėsų šeštadienio vakarą, gausus būrys Londono lietuvių susirinko pasišildyti jaukiame Justės Arlauskaitės-Jazzu akustiniame koncerte su pianistu Vyčiu Smolskiu.

Visus susirinkusius atlikėja nustebino atlikdama visą puokštę savo mėgstamiausių dainų. Vakaro metu tobulai skambėjo tokių atlikėjų kaip Adele, Amy Winehouese, Loreen, Tracy ir džiazo klasikos kūriniai. Savito ir išskirtinio prieskonio jiems taip pat pridėjo ir gero vokalistės draugo, pianisto V. Smolskio akompanavimas. Visgi, publika atlikėjos nepaleido ir be ją išgarsinusių autorinės kūrybos dainų.

Robert Lipnicki nuotr.

Visas koncertas pasižymėjo ypač betarpišku ir šiltu atlikėjos bendravimu su publika, galbūt todėl, jog vyko netradiciniu formatu – žiūrovams sėdint prie apvalių staliukų. Nors aplinka kažkiek priminė pokylių salę, publikai tai tik padėjo užmegzti artimesnį kontaktą su atlikėja. Susirinkusieji noriai bendravo ir prašė vis daugiau lietuviškų kūrinių. Atlikėja skatino publiką kelti tostus ir noriai pasakojo apie kiekvieno kūrinio reikšmę jos kūrybai.

Robert Lipnicki nuotr.

Koncerto pabaigoje nuskambėjusios dainos „Tik pasilik“ ir „Muzika“ sulaukė žiūrovų ovacijų, romantiškų šokių poromis ir nepailstančių pakartojimų prašymų. Jazzu Londone koncertavo jau nebe pirmąjį kartą. Čia dainininkė yra praleidusi ne vienerius metus, kai studijavo džiazo vokalo studijose. Anot atlikėjos, jai visada norisi sugrįžti į Londoną, kur visuomet laukia daug jai brangių žmonių – gerbėjų, draugų ir tiesiog gražių žmonių.

Robert Lipnicki nuotr.

Šiuo metu Jazzu dažniau svečiuojasi ne Londone, o Stokholme, kur baigia įrašinėti savo solinį albumą ir tikisi su juo užkariauti daugiau Europos šalių.

Robert Lipnicki nuotr.

2012 11 11 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt