trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
M. Markle ir Harry interviu O. Winfrey laidoje „gali būti tokia pat nelaimė kaip Dianos“
Alfa.lt

Meghan Markle ir Princo Harry išskirtinis interviu su žinoma laidų vedėja Oprah Winfrey pasirodys kovo 8 dieną. Neva tai „nervina“ Bekingemo rūmus, skelbia Daily Star.

Portalo Daily Mirror karališkosios šeimos naujienų autorius Russellis Myersas teigė, kad tai bus „nelaimė“.

Pora jau kurį laiką nesinaudoja socialiniais tinklais dėl anksčiau dažnai gautų įžeidžiančių žinučių. M. Markle sakė, kad ji „labiausiai išjuokiamas žmogus pasaulyje“ ir prabilo apie vienatvę karališkoje šeimoje.

Pasak R. Myerso, nėra aišku, ar Harry bandys išsaugoti karališkąją šeimą nuo gėdos ir taktiškai kalbės apie savo ir Meghan sprendimą palikti JK.

„Buvo keletas patvirtinimų, kad Karalienė tikrai pasitiki Harry ir jis negėdins savo šeimos ar savęs, tačiau šie dalykai nevyksta pagal planą“, - tinklalaidėje „Pod Save the Queen“ sakė žurnalistas.

R. Myersas teigė, kad baimė dėl interviu prasidėjo tada, kai Meghan ir Harry paskelbė apie jį viešai prieš pranešant Bekingemo rūmams.

„Aš manau, kad tai ne tik nervina rūmus, bet tai yra kažkas, ko jie nebūtų norėję. Meghan ir Harry rūmams nieko nepranešė, jie nieko nesakė vyresniems karališkosios šeimos nariams. Visi apie interviu sužinojo ir tviterio“, - pridūrė žurnalistas.

Porai artimas šaltinis teigė E! News, kad interviu Meghan ir Harry kalbės apie įtampą karališkoje šeimoje. Interviu bus „labai atviras“, nes sutuoktiniai jaučiasi visiškai laisvi kalbėdami apie pasitraukimą iš karališkosios šeimos.

2021 02 25 16:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt