penktadienis, rugsėjo 30 d.
Mirtinai pitbulterjero sužaloto dešimtmečio motina: užmerkusi akis regiu jo nasrus ir girdžiu lojimą
Alfa.lt
Amerikiečių pitbulterjeras/asociatyvi nuotr.

Dešimtmečio berniuko, praėjusį rudenį mirtinai sukandžioto amerikiečių pitbulterjero, motina teigia po įvykio kenčianti nuo siaubingų prisiminimų, rašo britų dienraštis „Daily Mail“. „Užmerkusi akis regiu jo nasrus ir girdžiu lojimą“, – kalbėjo ji.

Virš 40 kg sveriantis amerikiečių pitbulterjeras, vardu Žvėris, sužalojo dešimtmetį Jacką Lisą pernai lapkritį jo draugo namuose Karfilyje, Jungtinėje Karalystėje. Šuns šeimininkai, 29-erių Amy Salter ir devyniolikmetis Brandonas Haydenas, Žvėrį įsigijo radę skelbimą feisbuke, kuriame „raumeningas“ ir „nesutariantis su kitais šunimis“ gyvūnas buvo atiduodamas nemokamai. Abu buvo nuteisti laisvės atėmimo bausmėmis.

Jacko motina, Emma Whitfield, po teismo prie pastato durų rankose spaudė pliušinį meškiuką. Savo pranešime ji sakė: „Jokia motina neturėtų paskutiniais prisiminimais apie savo vaiką turėti tų, kuomet jis tempiamas iš namų, giliai širdyje žinant, kad jis negyvas, nors meldžiantis, kad taip nėra“.

Ji teigė iki šiol kenčianti nuo panikos atakų ir siaubingų prisiminimų.

„Nuolat klausiu – kodėl mano berniukas? Kodėl Jackas? Būčiau atidavusi savo gyvybę, jei būčiau galėjusi jį apsaugoti, bet negalėjau, nes nebuvome pažįstamoje aplinkoje. Jis svečiavosi draugo namuose, namuose, kuriuose turėjo būti saugus“, – pranešime aiškino motina.

Vieni iš paskutinių berniuko ir mamos pokalbių buvo apie Kalėdų dovanas. Jackas esą paprašęs dovanų gauti naujų drabužių. „Tačiau net ir tai buvo iš mūsų atimta. Vietoj dovanų pirkimo rinkome jam laidotuvių rūbus“, – sakė E. Whitfield.

Kaip rašo „Daily Mail“, vos kelios dienos iki mirtinos atakos šuo buvo nufilmuotas puolantis praeivius. Įtempęs pavadį ir tempdamas paskui save šeimininkus, jis šokinėjo ant praeivių, įskaitant jauną berniuką ant paspirtuko ir vyrą, kuriam spėjo įkąsti. Įrašuose matosi, kad šeimininkai juokiasi.

Tragedija nutiko, kai įsismarkavęs ir į kiemą pakliuvęs gyvūnas berniuką užpuolė jo draugo namuose, nors vaikai jo neprovokavo. Jackas buvo sukandžiotas į veidą, galvą ir kaklą.

Ginkluotiems policininkams prireikė septynių šūvių šunį užmušti.

B. Haydenas nuteistas kalėti 4,5 metų, jo draugė A. Salter – trejus metus. Abiems uždrausta turėti šunis visam gyvenimui. Amerikiečių pitbulterjeras nėra draudžiama veislė Jungtinėje Karalystėje.

2022 06 11 12:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt