antradienis, kovo 9 d.
Motinos pagalbos šauksmas: padėkite dukrai įsikurti Anglijoje
tiesa.com

Į Tiesos redakciją kreipėsi mama prašydama pagalbos padėti dukrai įsitvirtinti Anglijoje, kuri įstojo į universitetą Londone, tačiau neturi pakankamai pinigų, kad galėtų išvykti iš Lietuvos ir susirasti pirmąjį būstą.

Gautas laiškas:

Laba diena, esu Daiva Krivinskaitė, norėčiau labai Jūsų paprašyti, gal butu galimybė paaukoti pinigėlių mūsų šeimai. Dukra šiemet įstojo studijuoti (archeologija-istorija) į Birkbeck universitetą Londone. Pinigelių reikia pradžiai įsikurti ir pragyvenimui, tiksliau išsinuomoti kambarį ir sumokėti depozitą, vėliau ji susiras darbą ir pati galės save išlaikyti ir studijuoti.

Mano finansinė padėtis labai sunki, niekuom negaliu padėti dukrai, dirbu šiltnamyje ir per dieną uždirbu 16 eur. Tai tik maistui bei nuomojamam butui, o sukaupti neišeina. Labai norėčiau, kad dukra pasiektų savo tikslų.

Angliją pasirinko todėl, kad ten dirbdama pusę dienos, galės save išlaikyti. Lietuvoje ir studijuoti, ir save išlaikyti būtų neįmanoma. Nebežinau kaip padėti vaikui, todėl žeminuosi prašydama išmaldos, nes labai bijau, kad vaikas, idėjęs daug pastangų, kad įstoti, taip ir neišvyks.

Jeigu galite paaukoti, mano sąskaitos numeriukas LT LT357300010132331288, turime ir užsienietišką:

Sort code 236972 Account no. 04118307.

Ačiū už Jūsų gerumą. Būsiu visą gyvenimą dekinga ir būtinai po truputį grąžinsime, kai tik turėsime galimybes.

Taip pat nebūtina finansinė pagalba, jeigu kas galėtų priimti mano dukrą nemokamai gyventi iki pirmos algos, netoli universiteto, nes neturime pinigų ir transportui liktume begalo dėkingi.

2018 09 18 03:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt