antradienis, kovo 9 d.
Musė sugadino lietuvių atostogas
tiesa.com

Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Turkijoje jaunai porai virto košmaru. Nespėjus įlipti į lėktuvą prasidėjo nesklandumai.

Į Tiesos redakciją kreipėsi Londone gyvenantys lietuviai norėję papasakoti, kokie netikėti dalykai nutiko jiems pagaliau sulaukus atostogų.

Kaip pasakojo Emilija, kelis mėnesius trukęs pasiruošimas nukeliauti į išsvajotą Turkiją pagaliau įvyko. Maudymosi kostiumėliai sukrauti, lagaminai paruošti, belieka atsipalaiduoti ir laukti kelionės pradžios.

Pirmieji nesklandumai prasidėjo dar oro uoste. Skrydis į Turkiją iš Gatwicko oro uosto buvo atidėtas 24 valandoms. Tačiau net ir šis nutikimas nenumalšino poros entuziazmo išsimaudyti šiltoje jūroje ir pasilepinti saulės spinduliais.

Pagaliau pasiekus Turkijos žemę, užsiregistravus viešbutyje ir pradėjus pramogauti, atrodė, kad nieko blogo nutikti nebegali, tačiau džiaugtis dar buvo per anksti.

Emilijos vaikinas Paulius laukdamas, kol iš baseino ant kranto išlips jo mylimoji, kažkokiu būdu nepastebėjo, kaip vaikinui į ausį įskrido musė. Ji ten įstrigo. Iš pradžių komiškai atrodanti situacija virto tragikomedija, nes Paulius atsidūrė ligoninės palatoje su lašeline, kadangi šis skraiduolis pasidalino neaiškios kilmės infekcija galėjusia kaip reikiant apkartinti likusias atostogas.

Negana to, Emilija beplaukiodama su savo pripučiama gulbe žydrame baseine taip pat atsidūrė medikų rankose. Merginai į akis patekus baseino vandens, kuris kaip žinia visuome chloruojamas, įvyko didžiulė alerginė reakcija dėl ko prireikė ne tik akių praplovimo, bet ir rimtesnių vaikstų injekcijų.

Pora juokauja, kad likus dar 11 dienų iki atostogų pabaigos, ligoninėje gali tekti apsilankyti ne kartą, pora džiaugiasi tik tuo, kad laimei, paskutinėmis valandomis iki skrydžio mergina porą apdraudė kelionės draudimu, kuris kompensuoja visas išlaidas, nes kitu atveju šios atostogos būtų tapusios auksinėmis.

2018 09 18 03:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt