antradienis, rugpjūčio 4 d.
Naujasis Bendruomenių Rūmų pirmininkas išmokė savo naminę papūgą Borisą šaukti „Tvarkos! Tvarkos!”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Lindsay Hoyle pirmadienį triumfavo rinkimuose į Bendruomenių Rūmų pirmininko postą. Jis pakeitė Johną Bercow, kuris atsistatydino po dešimties pirmininkavimo metų. Į Bercow pusę konservatoriai metė daugybę kaltinimų bandymu sukliudyti įvykdyti „Brexit”.

Tačiau kas šis naujasis parlameto pirmininkas? Bendruomenių Rūmuose Lindsay Hoyle dirba jau 22 metus, 2010 metais jis pradėjo eiti J. Bercow pavaduotojo pareigas.

Ministras pirmininkas Borisas Johnsonas palaikė L. Hoyle kandidatūrą bei, jam laimėjus rinkimus, teigė, kad L. Hoyle pasižymi daugybe gerų savybių bei posėdžiuose demonstruos „geranoriškumą ir supratingumą”.

J. Bercow pagarsėjo dėl atvirai demonstruoto humoro jausmo bei griežtų pasisakymų įvairiomis parlamente diskutuotomis temomis ir panašu, jog ir jo vietą žaliąjame krėsle perėmęs naujasis pirmininkas paseks tuo pačiu pavyzdžiu.

Kone labiausiai Lindsay Hoyle žaismingą charakterį išduodančių naujienų - pasirodo, savo namuose jis laiko nemažą žvėryną. Be to, jo augintiniai pavadinti intriguojančiais vardais.

Pavyzdžiui, L. Hoyle augina papūgą, kurios Vardas - Borisas, kuri, negana to, naujojo pirmininko išmokyta šūkauja: „Tvarkos! Tvarkos!” (ang. „Order! Order!”). Namuose taip pat auga paterdailo terjerų veislės kalytė, pavadinta buvusios parlamento pirmininkės Betty Boothroyd garbei, rotveileris Gordonas, katės Dennis ir Patrikas bei vėžlys Maggie - pavadintas amžinatilsį torių ministrės pirmininkės garbei (nes ji turėjo „kietą kiautą bei nemėgo apsisukti”).

2018 metais L. Hoyle už nuopelnus šaliai buvo apdovanotas riterio laipsniu.

Gyvenimą paženklino ir tragedija

2017 metais L. Hoyle gyvenimą paženklino tragedija - jo 28 metų amžiaus dukra buvo rasta negyva, pareigūnai teigė, kad prieš mirtį ji buvo įsivėlusi į „toksiškus” romantinius santykius. Mergina nusižudė, buvo tvirtinama, kad ji patyrė psichologinį smurtą.

2019 11 05 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt