pirmadienis, liepos 13 d.
Newcastle miesto verslai susipažino su galimybėmis Lietuvoje
tiesa.com

Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškienė ir jos vadovaujama delegacija lankėsi Newcastle mieste, kur pristatė investicijų galimybes Lietuvoje.

„United Kingdom Trade and Investment“ (UKTI) agentūros organizuotame susitikime dalyvavo aštuonios įmonės, turinčios rimtų interesų plėsti verslą Lietuvoje. Švietimo, konsultacijų bei inžinerijos pramonėje veikiančios įmonės parodė susidomėjimą Lietuva kaip palankia investicijų šalimi, negailėjo klausimų apie Lietuvos verslo ir investicijų aplinką.

Kartu su ambasadore Newcastle taip pat lankėsi ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Lankydamiesi Tyne uoste, delegacijos atstovai pristatė Klaipėdos uosto paskutiniųjų metų veiklos rezultatus bei aptarė galimas bendradarbiavimo galimybes.

UKTI suorganizuotame susitikime su Newcastle Mokslo miesto atstovais ambasadorė pristatė Lietuvos mokslinių slėnių veiklą bei pakvietė atvykti į Gyvybės mokslų srityje organizuojamus renginius.

„Life Science Baltics 2014 – tai didžiausia tokio pobūdžio konferencija Baltijos šalyse. Džiaugiamės, jog kokybišku renginiu itin susidomėjo ir Newcastle slėnio atstovai“, sakė Ambasadorė.

2013 04 17 08:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt