pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Nuo COVID-19 pasveikęs JK premjeras ateinančią savaitę grįš į darbą
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas planuoja pirmadienį grįžti į darbą, kad galėtų efektyviau vadovauti kovai su koronaviruso epidemija šalyje, pranešė laikraštis "Тhe Telegraph“.

Dėl koronaviruso sukelto plaučių uždegimo ligoninėje savaitę praleidęs premjeras šiuo metu izoliacijoje atgauna jėgas savo užmiesčio rezidencijoje netoli Londono. Jį pavaduoja užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas.

"Тhe Telegraph“ žiniomis, B. Johnsonas pavedė savo patarėjams ateinančią savaitę suplanuoti jo susitikimus su kabineto ministrais, kad geriau susipažintų su padėtimi.

Ministrai šiuo metu rengia masinio testavimo ir diagnostikos programą, kuria bus siekiama sumažinti infekcijos plitimo greitį. Viliamasi, kad ji galbūt sudarys sąlygas sušvelninti griežtus suvaržymus, kurie praktiškai paralyžiavo šalies ekonomiką.

Baltimorėje įsikūrusio Johnso Hopkinso universiteto duomenimis, Jungtinėje Karalystėje iki ketvirtadienio vakaro nustatyti 139 246 koronaviruso infekcijos COVID-19 atvejai, 18 738 žmonės mirė.  

2020 04 24 07:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt