trečiadienis, birželio 3 d.
Nutekinti dokumentai: Jungtinei Karalystei vieno „Brexit“ plano neužteks
tiesa.com

Nutekėjus dokumentams paaiškėjo, kad per derybas su Europos Sąjunga Didžioji Britanija turės parengti septynis skirtingus planus visiems sektoriams šalyje.

Dabar šalyje egzistuoja Briuselyje nustatyti visoms sąjungos nariams taikomi reguliavimai. Tačiau po „Brexit“ norint pagerinti ekonomiką ir išlaikyti tvarką visuose sektoriuose, vieno bendro plano neužteks.

„The Times“ paskelbė nutekintuose dokumentuose rastą informaciją, kad planai privalės būti parengti imigracijos, mokesčių, žemės ūkio, prekybos ir muitų rėžimo, žuvininkystės, duomenų apsaugos bei sankcijų taikymo sektoriams.

Taip pat gali būti pateikiami planai dėl išmokų ES migrantams, sveikatos priežiūros tvarkos, krovinių gabenimo kelių, branduolinės saugos priemonių, taršos tvarkos bei lėšų perskirstymo.

Theresos May planas, kaip suderinti ES ir JK įstatymus turėtų būti paskelbti šiemet karalienės kalboje. Tiesa, atskiri aktai minėtiems sektoriams, greičiausiai, pasirodys tik po „Brexit“ sureguliavimo, tačiau parengti privalo būti iki dienos, kai JK išstos iš sąjungos.

2017 03 14 11:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt