šeštadienis, spalio 1 d.
Nužudytos devynmetės motina: išgirdau ją šaukiantis mamos, o tada ji mirtinai nukraujavo
Alfa.lt
Twitter
Nužudytoji mergaitė Lilia Valutytė.

Skausmo apimta moksleivės Lilios Valutytės motina prisiminė siaubingą akimirką, kai rado savo devynmetę dukrą, mirtinai sužalotą peiliu, rašo britų portalas „Daily Mail“.

35 metų Lina Savickė pasakojo, kad buvo savo siuvyklos Bostone, Linkolnšyro grafystėje, viduje, kai išgirdo, kad kažkas šaukia „mama“.

Moteris karštligiškai išbėgo į lauką ir rado Lilią, kraujuojančią iš durtinės žaizdos, o šalia jos stovėjo sutrikusi penkerių metų sesuo.

„Išeinu ir matau, kaip mano maža mergaitė tiesiog mirtinai nukraujavo“, – sakė Lina britų laikraščiui „Sunday Mirror“.

Lina atskleidė, kad Lilios nužudymu kaltinamo 22 metų Lietuvos piliečio Deivido Skebo motina paskambino jai ir pasiūlė savo paramą.

„Jo motina paskambino... Girdėjau, kad jis kilęs iš labai geros šeimos. Ji pažadėjo pasirūpinti viskuo, kuo tik galės“, – pasakojo Lina apie pokalbį su D. Skebo motina Daiva.

Vaizdo stebėjimo kamerose matyti, kaip Lilia vidury baltos dienos žaidžia su savo penkerių metų seserimi gatvėje su lanku – tai jos dažnai darydavo, kol mama būdavo darbe, ir tik po dešimties minučių liepos 28 d., ketvirtadienį, apie 18.20 val. Lilia buvo užpulta.

Buvo matyti, kaip policijos pareigūnai bėga prie Lilios, o paskui juos – medikai, kurie puolė prie mergaitės su pirmosios pagalbos krepšiais, desperatiškai bandydami ją išgelbėti.

Kaip rašo „Daily Mail“, po to įvykio vietoje Fountain Lane gatvėje buvo matyti susirinkę sukrėsti gyventojai, kol pareigūnas juos išlydėjo.

Šiuo metu šeima renka pinigus skulptūrai, kuri bus pastatyta netoli žmogžudystės vietos.

D. Skebas yra suimtas.

2022 08 07 14:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt