šeštadienis, sausio 16 d.
Paskutinis paauglių mados klyksmas: degina konteinerius ir uosto, kad „apsineštų”
tiesa.com
twitter nuotrauka

Britanijos policija prašo tėvų pasikalbėti su vaikais: kaip ugnis plinta nauja mada: paaugliai masiškai padeginėja konteinerius ir uosto dūmus supratę, kad nuo jų apsvaigsta galva. Tai - ne tik šlykštu, pavojinga gaisrinės saugos sumetimais ir yra viešojo turto niokojimas, toks svaiginimasis - itin pavojingas sveikatai.

Narkotinį poveikį turi tik tam tikrų spalvų konteineriai, nes jų dažymui naudojami dažai svildami išskiria toksiškus garus. Tą supratę paaugliai juos medžioja it katės peles. Konteinerių jau padegti šimtai.

Įspėjama, kad kvėpuoti šiais garais - pavojingiau nei svaigintis klijais ar benzinu. Sunkų galvos skausmą ir svaigimą sukelia konteineriui degant išsiskiriančios anglies monoksido, dioksido ir kokios tik ne dujos, smegenys negauna deguonies.

Pranešimai apie tokią veiklą gauti iš daugybės anglijos miestų, įskaitant Wolverhamptoną, Hullą, Glasgow, Swindoną, Londoną, Manchesterį, Newcastlą, Liverpoolį ir taip toliau ir panašiai.

Vienos iš šiukšlių išvežimą kuruojančių kompanijų atstovas sakė: „idiotai vagia šiukšliadėžes iš privačių valdų, biurų, vežasi į parkus ar nuošalius kampelius ir padega kaip deglus, kad apsineštų”.

Lao Dzė sakė: „palaiminti idiotai, nes jie yra laimingiausieji žmonės žemėje”.

Visgi, jei konteineryje pasitaikys koks buitinis aerozolis to palaiminimo neužteks - įvyks galimai mirtinas sprogimas.

2019 02 27 17:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt