trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Peterborough gyvenanti lietuvių šeima prašo pagalbos - dukrytė serga vėžiu ir kovoja su hemangioma
tiesa.com
facebook nuotrauka

Lietuvių šeima, įsikūrusi Peterborough mieste, dalinasi jautria žinute ir prašo lietuvių bendruomenės pagalbos.

„Sveiki, mano vardas Miglė. Man dabar 2 metai ir 5 mėnesiai. Turiu nuostabius tėvelius kurie mane be galo myli ir rūpinasi. Mes gyvename UK Peterborough, čia aš ir gimiau. Kai tik gimiau man ant veiduko atsirado Hemangioma (gėrybinis kraujagyslių navikas).

Ji buvo ne tokia kaip visos. Ji augo labai greitai. Daktaras sake,kad tai piktybinis augimas, kuris gali nesustoti augti. Kai man buvo du mėnesiai pradėjau gerti vaistus - propanoli su gliukoze. Skonis...fu fu..labai neskanus.

Šį vaistą gėriau 6 mėnesius, dėl to, kad sumažintų kraujo spaudimą ir galėtų padaryti man lazerinę terapiją, kuri sukeltų uždegimą naviko viduje ir taip paspartintų naviko nykimą. Kai darė lazerinę terapija labai bijojau, nes mane stipriai laikė, uždengė akytes, kad lazeris nepakenktų mano regėjimui.

Visus šiuos 8 kartus buvo begalo baisu ir man tikrai nepatinka daktarai. Skridau į Lietuvą tam, kad atlikti 8 lazerines terapijas, turėjau 16 skrydžių ir greit manęs laukė operacija. Man šia hemangioma išoperuos ir jos nebus man ant veido, visi labai džiaugėsi ir laukė.

Būčiau galėjusi pradėti eiti i darželį ir į mane nebežiūrėtu žmonės kreivai, nes atrodau ne taip, kaip kiti vaikai. Bet aš kaip ir kiti vaikai noriu kad su manimi draugautų ir žaistų. Tik yra vienas bet... nesenai tėveliai sužinojo, kad sergu leukemia - kraujo vėžys.

Rugsėjo 9 dienos naktį mane išvežė su greitaja į Cambridge. Ten patvirtino diagnozę. Iškart davė begalę antibijotikų, pradėjo daryti chemoterapiją. Dabar turiu laidelį netoli savo širdutės. Chemoterapiją man leidžia netoli širdies, koja, nugara ir per burną.

Jau grįžau namo ir turiu būti labai atsargi, nes net peršalimas ar koks virusas gali pabloginti mano sveikatą. Tėveliai viso šito nesitikėjo. Dabar noriu daugiau praleisti laiko su mamyte. Noriu būti su ja visada.

Mano tėveliai labai mane myli ir stengiasi man padėti. Norėjau paprašyti padėti mano tėveliams kad jie kuo geriau padėtų man pasveikti. Labai Jums ačiū ir linkiu kiekvienam kuris skaitė begalinės sveikatos ir būti tiesiog laimingiems." Mamos sąskaita: Renata Petrauskaitė Sort Code- 77-19-13 Account Number - 29926760 Močiūtės sąskaita: Bronislava Petrauskienė Šiaulių bankas LT867180000473724330  

2019 09 23 13:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt