sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Pigių skrydžių bendrovė palieka Jungtinę Karalystę
tiesa.com

Jungtinės Karalystės pigių skrydžių bendrovės valdyba „EasyJet“ dėl „Brexit“ išsikrausto į kitą Europos Sąjungos valstybę.

Prieš 22 metus Londone įkurtos kompanijos pagrindinė bazė šiuo metu yra Lutono oro uoste, dar 11 bazių yra išsidėsčiusios visoje šalyje, jose dirba apie 4 tūkst. žmonių. Visa tai liks Jungtinėje Karalystėje, tačiau kompanijos valdyba su visu turtu persikelia į Austrijos sostinę Vieną.

„EasyJet“ tokį žingsnį žengė planuodamą ateitį po „Brexit“ ir siekdama išsaugoti Europos Sąjungos teikiamus privalumus – verslo ir 110 lėktuvų registracija ES šalyje padės išvengti neužtikrintumo ir ateityje be jokių papildomų suvaržymų skraidinti keleivius tarp JK ir ES šalių.

Sprendimas taip pat leis išsaugoti lanksčios kainodaros galimybes, kurios suteikia šansus siūlyti pigius skrydžius 820 krypčių.

„Brexit“ gali reikšti, kad JK neteks prieigos prie atviros erdvės susitarimo, kuris garantuoja paprastesnę ir pigesnę civilinę aviaciją šios sutarties teritorijoje.

Dėl neužtikrintumo apie pasitraukimą iš JK anksčiau kalbėjo ir kitos pigių skrydžių bendrovės – „Ryanair“ vadovybė. Anot jos, jau kitąmet gali būti priimtas sprendimas iškelti iš šalies visas bazes, o nuo 2019 metų kovo visiškai nutraukti susisiekimą su nuo ES atsiskyrusia valstybe.

„Ryanair“ vadovas: po „Brexit“ skrydžių tarp JK ir ES neliks

2017 07 14 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt