šeštadienis, birželio 6 d.
Po žinios apie princo Charleso COVID-19 diagnozę, liga nustatyta ir Camillos buvusiam vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui
Delfi.lt
Pixabay.com

Buvusiam Kornvalio kunigaikštienės Camillos vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui (80 m.) pasireiškė kvėpavimo takų ligos požymiai ir buvo nustatytas koronavirusas. Jis kaip ir daugelis kitų kovo mėnesį lankėsi Čeltenhamo festivalyje – kasmetinėse žirgų lenktynėse, kurios, kaip ir numatyta, vyko kovo 10-13 d. nepaisant siaučiančio COVID-19. Per keturias dienas festivalyje apsilankė daugiau nei 250 tūkst. žmonių.

Andrew Parkeris-Bowlesas, kuris su Camilla išsiskyrė 1995 m., po 22 metų santuokos, festivalyje lankėsi bent dvi dienas ir buvo jame pastebėtas su princese Anne (69 m.), karalienės Elžbietos dukra. Princesės dukra Zara Tindall pirmąją festivalio dieną, kovo 10-ąją, taip pat buvo visai prie pat jo.


 Ši žinia pasirodė iškart po to, kai dabartinis Camillos vyras princas Charlesas paskelbė įveikęs koronavirusą, kuris jam buvo diagnozuotas kovo 25 d. 71 m. Charleso sveikata šiuo metu yra gera, praneša jam artimi šaltiniai. Jis paskelbė, kad septynių dienų izoliacijos laikotarpis baigėsi. Delfi.lt medžiaga.


2020 04 02 10:59
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt