ketvirtadienis, liepos 7 d.
Praėjus keletui dienų po princo Philipo mirties į Britaniją atvyko princas Harry
Alfa.lt

Princas Harry sugrįžo į Brinatiją. Portalas People skelbia, kad Harry sekmadienį atvyko iš Kalifornijos, kur šiuo metu gyvena su žmona Meghan Markle ir jų sūnumi Archie.

Tai pirmas kartas per daugiau nei metus, kai Harry lankosi tėvynėje. Tai taip pat pirmas kartas, kai jis pamatys karališkosios šeimos narius po interviu su Oprah Winfrey, pasirodžiusio praėjusį mėnesį.

Meghan, kuri šiuo metu laukiasi antrosios atžalos, neatvyko kartu su vyru.

Apie Harry atvykimą pranešta praėjus dviems dienoms po princo Philipo mirties penktadienį. Šeštadienį Bekingemo rūmai patvirtino, kad Sasekso hercogas „dalyvaus“ Philipo laidotuvėse balandžio 17 d. Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje.

Tuo tarpu Sasekso hercogienei „gydytojas patarė nekeliauti“, sakė karališkosios šeimos atstovai spaudai.

Philipo laidotuvės turėtų įvykti kitą šeštadienį, patvirtino karaliaus pareigūnai. Laidotuvės bus tiesiogiai transliuojamos 15 val. JK laiku.

Laidotuvių dieną, balandžio 17 d., apie 2.40 val. JK laiku, Philipo karstas bus perkeliamas iškilminga eisena nuo valstybinio įėjimo į pilį iki koplyčios.

Tai bus iškilmingos karališkos laidotuvės, o ne valstybinės laidotuvės, kurios paprastai skiriamos monarchams. Laidotuvių planuose atsižvelgiama į šalies COVID ribojimus, tad jie yra „gerokai mažesnio masto, be viešos prieigos“, sakė rūmų atstovas.

2021 04 12 17:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt