pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Princas Philipas gydomas dėl infekcijos ir dar kurį laiką bus ligoninėje
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės princas Philipas „patogiai jaučiasi“ vienoje Londono ligoninių, kur yra gydomas dėl infekcijos, antradienį pranešė Bakingamo rūmai.

Pranešime sakoma, jog 99 metų Philipas, karalienės Elizabeth II sutuoktinis, „jaučiasi patogiai, jo gydymas duoda rezultatų“, tačiau jis dar kelias dienas turėtų likti ligoninėje.

Princas Philipas prieš savaitę susirgo ir, kaip sakė rūmų pareigūnai, atsargumo dėlei buvo paguldytas į privačią Karaliaus Edwardo VII ligoninę Londone. Rūmai nurodė, kad jis turėtų likti ligoninėje dar ir šią savaitę, kad gydytojai galėtų jį stebėti, o jis pailsėtų.

Philipo jauniausias sūnus princas Edwardas televizijai „Sky News“ sakė, kad jo tėvas dabar jaučiasi „daug geriau“.

Pasak Edwardo, Philipas „laukia, kol galės išeiti, o tai labai teigiamas dalykas, tad laikome kumščius“.

Manoma, kad Philipo liga nėra susijusi su COVID-19. Jis ir 94 metų karalienė sausio pradžioje buvo paskiepyti pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze.

2017 metais oficialių pareigų atsisakęs Philipas dabar retai rodosi viešumoje. Per šiuo metu Anglijoje galiojantį karantiną Philipas su karaliene gyvena į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje.

Philipas ir Elizabeth susituokė 1947 metais Vestminsterio abatijoje Londone, o po penkerių metų Elizabeth tapo karaliene. Edinburgo kunigaikštis yra ilgiausiai „dirbantis“ iš monarchų ar monarchių sutuoktinių per visą šalies istoriją.

2021 02 23 21:45
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt