penktadienis, gegužės 29 d.
Princas Williamas ir K. Middleton nustebino Britanijos medikus: mums didžiulė garbė

Siaučiant koronaviruso pandemijai žmonės visame pasaulyje plojimais dėkoja medikams. Išreikšti pagarbą kasdien savo gyvybę aukojantiems herojams nusprendė ir princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Kate Middleton – šie gydytojams pateikė staigmeną.

„People“ praneša, kad trečiadienio popietę karališkoji šeima nusprendė nudžiuginti su pandemija kovojančius gydytojus ir paskambinti vietos ligoninėms. Netikėto skambučio sulaukė ir Stafordšyro ligoninės darbuotojai, kuriuos visai neseniai sukrėtė kolegos, užsikrėtusio COVID-19, mirtis.

„Mes abu tiesiog norime pasakyti, kad labai didžiuojamės jumis ir kaip puikiai jūs dirbate tokiomis ekstremaliomis sąlygomis. Aš žinau, kad jūs tai laikote tik savo darbu, tačiau darote tikrą žygdarbį. Visa šalis jumis labai didžiuojasi. Ačiū jums už viską ir už visas valandas, kurias aukojate“, – gydytojams sakė princas Williamas.

K. Middleton antrino savo sutuoktiniui, kad šiuo sunkiu laikotarpiu itin svarbus yra ir medikų tarpusavio palaikymas.

„Jūs atiduodate visą save, tačiau svarbu, kad sulauktumėte ir palaikymo. Palaikykite vieni kitus“, – ragino kunigaikštienė.

Kalbėdamasi su karališka šeima Stafordšyro ligoninės darbuotoja Alice Bloxham pasakojo, kad koronaviruso pandemija visiškai pakeitė darbo specifiką.

„Dar visai neseniai mūsų palatoje buvo suteikiama pagalba vyresniems pacientams, tačiau dabar mes rūpinamės žmonėmis, sergančiais Covid-19. Tai yra labai sunkus laikas visiems pacientams, kuriais rūpinamės, ir darbuotojams, kovojantiems su pandemija.

Buvo malonu pasikalbėti su princu ir kunigaikštiene, papasakoti apie iššūkius, su kuriais susiduriame“, – pasakojo koronavirusu užsikrėtusius pacientus gydanti A. Bloxham.

Karališkosios šeimos atstovai taip pat susisiekė ir su Monklando universitetinės ligoninės personalu. Šie kunigaikščiams pasakojo, kad siaučianti pandemija pakeitė ne tik profesinį, bet ir asmeninį gydytojų gyvenimą. Visgi medikai džiaugėsi sulaukiantys vietos bendruomenės palaikymo.

Moklando universitetinėje ligoninėje dirbanti gydytoja Donna Marie McGroarty džiaugėsi, jog sulaukti princo skambučio buvo neįtikėtina staigmena.

„Mums buvo didelė garbė sulaukti skambučio. Visiems ligoninės darbuotojams tai yra sunkus laikas, tačiau palaikymas, kurio sulaukiame, atperka viską. Kunigaikščių skambutis buvo tikras paskatinimas“, – kalbėjo ji.

2020 04 04 10:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt