ketvirtadienis, liepos 7 d.
Princo Harry ir M. Markle vaškinės skulptūros muziejuje „Madame Tussauds“ atskirtos nuo karališkosios šeimos
Alfa.lt

Muziejuje „Madame Tussauds“ esančios vaškinės princo Harry ir Meghan Markle skulptūros atskirtos nuo karališkosios šeimos ir perkeltos prie Los Andželo garsenybių – taip, kaip tikrame gyvenime, skelbia Mirror.co.uk.

Pakeitimai padaryti iškart prieš muziejaus atidarymą gegužės 17 d. Jie atspindi poros persikėlimą iš Didžiosios Britanijos į JAV.

Princas Harry ir M. Markle persikėlė į Santą Barbarą, Kaliforniją, praėjusiais metais, kai paskelbė, kad atsisako karališkųjų pareigų.

Kol buvo tikimasi, kad jie palaikys draugiškus santykius su šeima, kovo mėnesį pasirodęs interviu su Oprah Winfrey viską pablogino. Pora jame pripažino, kad vienas šeimos narys yra rasistas ir nejautrus psichikos sveikatos problemoms.

Muziejus šiuo metu perkėlė skulptūras prie tokių garsenybių kaip Bradas Pittas, George'as Clooney, Nicole Kidman ir Beckhamai.

„Harry ir Meghan pakeitė vietą – „Madame Tussauds“ Londone perkėlė jų skulptūras, kad perteiktų jų persikraustymą į JAV“, – rašoma oficialiame muziejaus pranešime.

2021 05 14 17:19
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt