ketvirtadienis, liepos 16 d.
Riboti imigracijos nereikės – niekas čia ir taip nevažiuos
tiesa.com

Žinomas Jungtinės Karalystės politikas pareiškė, kad valdantiesiems konservatoriams neprireiks papildomos migracijos kontrolės po „Brexit“ – esą ir taip niekas nesiverš į izoliuotą šalį.

Buvęs liberaldemokratų patrijos lyderis Tim’as Farron’as savaitgalį Bournemouth’o mieste vykusioje konferencijoje rėžė kalbą, kuria apkaltino valdančiuosius šalies skaldymu ir teigė, kad greitai ji taps nepatrauklia užsieniečiams.

„Nei vienas „Brexit“ pažadas nebus išpildytas.

Britanija bus skurdesnė ir izoliuota vieta, į kurios gyvenimui nesirinks nei vienas sveiko proto žmogus. Todėl norint sumažinti imigraciją neprireiks papildomų priemonių – niekas ir taip čia nevažiuos.

Konservatoriai griauna šią šalį taip norėdami atstumti imigrantus ir šį darbą jie daro specialiai, kai leiboristai gėdingai nuolaidžiauja. Tai tikra gėda“, – sakė T. Farron’as.

Šis politikas iki referendumo itin aktyviai ragino balsuoti už išlikimą Europos Sąjungoje, o šaliai pasirinkus priešingą kelią iškėlė pakartotinio balsavimo idėją. Jo manymu, JK „Brexit“ derybų metu jokiu susitarimu nepasieks tokios gerovės, kokią šalis yra susikūrusi būdama bendrijos nare.

Praėjusią savaitę valdančiųjų vyriausybės atstovai viešai prabilo apie tai, kad juos neramina JK paliekančiųjų kvalifikuotų darbuotojų iš ES skaičius ir prašė jų neskubėti išvažiuoti.

Tuo tarpu statistika rodo, kad nuo praėjusių metų referendumo JK paliko per 120 tūkst. ES piliečių.

JK vyriausybė maldauja europiečių pasilikti

2017 09 18 10:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt