antradienis, liepos 14 d.
Sajid Javid: jei būsiu ministras pirmininkas, bus „Brexitas” be sutarties
tiesa.com
facebook nuotrauka

Kandidatas į Torių lyderius Sajidas Javidas sakė, kad yra pasiryžęs išvesti Angliją iš Europos Sąjungos be sutarties, jei nauji sutarties pakeitimai nepraeis pro Briuselio kontrolę. 

Vidaus reikalų sekretorius taip pat sakė, kad antro referendumo nekeltų, ankstyvų rinkimų nerengtų ir 50 straipsnio neatšauktų, jei jam pavyktų pakeisti dabartinę ministrę pirmininkę Theresą May. 

Dienraštyje „the Daily Mail” jis rašė: „Balsuotojai savo nuomonę išreiškė daugiau kartų, negu užtenka. Niekada šios šalies istorijoje mes neprašėme balsuotojų antrą sykį balsuoti kokiu nors klausimu, kol dar neįvykdėme pirmojo jų reikalavimo.

Dar vienas balsavimas turėtų katastrofiškų pasekmių pasitikėjimui politika ir sukeltų chaosą ir riziką, kad Jeremy Corbynas ir jo kardinali kairė pasiimtų raktus nuo 10 numerio (čia jis turi omenyje Downingo gatvę, kurios 10 numeryje yra ministro pirmininko rezidencija aut. past).

S. Javid prisiekė paspartinti pasiruošimus išstojimui iš Europos Sąjungos be sutarties - esą ne todėl, kad jis to nori, bet todėl, kad „mes turime priimti savo būklės realybę”.

Tai, pasak jo, reikštų ir tai, kad Jungtinė Karalystė Europos Sąjungai parodytų, kad nebijo išeiti iš derybų be sutarties. 

2019 06 01 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt