ketvirtadienis, liepos 7 d.
Šaltinis: princo Harry kalba, skirta princesės Dianos skulptūros atidengimo renginiui, buvo parašyta su M. Markle pagalba
Alfa.lt
Scanpix
Meghan Markle ir princas Harry

Karališkosios šeimos biografė atskleidė, kad princo Harry kalba apie mamą Dianą „buvo parašyta su Meghan pagalba“, skelbia Mirror.

Ketvirtadienį princai Williamas ir Harry atidengs motinos skulptūrą ir paminės jos 60-ąjį gimtadienį.

Angelos Levin buvo paklausta, ar svarbus renginys padės broliams susitaikyti. Moteris buvo skeptiška. „Teoriškai visiems patiktų, jeigu tai įvyktų, bet tai neįvyks“, – sakė A. Levin.

Moteris pridūrė, kad Harry „įsitvirtino kaip mamos balsas ir jausmas“.

A. Levin aptarė ir būsimą Harry kalbą, sakydama, kad „ji skamba, lyg kalbėtų Meghan“.

„Jis sakė: „Mano mama, kaip ir aš, tikėjo, kad tik jauni žmonės gali pakeisti pasaulį, tai ir bandau padaryti.“ Kalba buvo parašyta Harry namuose JAV.

Manau, kad kalba buvo parašyta su Meghan pagalba ir daugelis žodžių skamba, lyg ji kalbėtų. Net prieš santuoką Meghan kalbėjo apie jaunus žmones, keičiančius pasaulį“, – pasakojo A. Levin.

Buvęs princesės Dianos liokajus Paulas Burrellis nesutiko su A. Levin ir teigė, kad skulptūra vėl artimai sujungs brolius.

„Jei ši skaudi diena to nepadarys, nepadarys niekas. Jeigu jie stovės priešais motinos atvaizdą ir galvos, ko ji būtų norėjusi, jie žinos atsakymą“, – sakė jis.

P. Burrellis tiki, kad Williamo žmona Kate gali išspręsti nesutarimus. „Manau, kad ji yra taikdarė. Ji stovi tarp brolių ir žino, kad jiems skaudu. Kate tai pirmoji patyrė ir žino, kad Williamas nori atgaivinti santykius“, – pasakojo P. Burrellis.

2021 07 02 08:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt