antradienis, rugpjūčio 11 d.
Šapro šou Anglijoje – dviejų valandų juoko dozė
tiesa.com

Šį savaitgalį humoro jausmo nestokojantys lietuviai Anglijoje sulaukė ypatingo svečio – Vytauto Šapranausko. Daugiau nei 30 metų Lietuvos gyventojus savo talentu stebinantis Šapras, lankydamasis Peterborough\'e ir Londone subūrė apie pusantro tūkstančio lietuvių, kurie galėjo mėgautis beveik dviejų valandų nepertraukiamo juoko doze.

Turo Anglijos miestuose metu aktorius kaip visada atrodė atsipalaidavęs ir sau leidžiantis daugiau nei kiti. Pasakojant senus ir naujus anekdotus netrūko improvizacijos, aštresnių žodžių ir netikėtų atomazgų. Įspūdingiausia buvo tai, kad aktorius visas dvi valandas sugebėjo išlaikyti publikos susidomėjimą ir netilstantį juoką.

Robert Lipnicki nuotr.

V. Šapranauskas yra sakęs, kad jam lietuviai užsienyje atrodo aktyvesni, nes jiems būna nuoširdžiai smagu. Anot aktoriaus, susirinkę į renginį žiūrovai patys linksminasi, neatsilošia kėdėje ir išplėtę akis nelaukia, ką parodys persona ant scenos.

Robert Lipnicki nuotr.

Paklaustas, kaip reaguoja į kritiką, jog dauguma jo pasakojamų anekdotų yra nešvankūs, interviu „Tiesai“ V. Šapranauskas yra sakęs, jog jam keisčiausia, kad viešai pasakoti anekdotus ar apskritai kalbėti nešvankiai – didžiausias tabu. „Žmonės tampa tokiais dievobaimingais Carito rėmėjais, atrodo, norėtų pasakyti tiek daug, bet viduje nieko neturi. Manau, reikia būti tokiais, kokie esame“, - kalbėjo aktorius.

Robert Lipnicki nuotr.

Renginio organizatoriai dėkoja rėmėjams - „Levenes solicitors“, „Small world LCC“ ir „Lyca“ kompanijoms, prisidėjusioms prie renginio organizavimo ir specialių dovanėlių žiūrovams.

Robert Lipnicki nuotr.

2013 03 17 18:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt