antradienis, rugsėjo 29 d.
Skaitytojos skundas: ambasadoje Londone patogumų vaikams nematyti
tiesa.com

Įvairių dokumentų susitvarkyti į Lietuvos ambasadą Londone atvykę lietuviai nauju ambasados pastatu džiaugėsi neilgai. Pasirodo, visiškai nauja konsulinė ambasados laukiamoji salė nėra tinkamai pritaikyta dažnai vaikų dokumentų tvarkyti atvykstantiems ir kelias valandas eilėse laukiantiems žmonėms.

Skaitytoja, laiške TIESOS redakcijai, pasiskundė, kad su mažu vaiku apsilankiusi ambasados Londone konsuliniame skyriuje buvo nemaloniai nustebinta. Laukimo salėje esančiame bendrame tualete nerado net vaikų pervystymo stalo.

„Tiesa” susisiekė su Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir pasiteiravo, ar tiesa, kad ambasadoje patogumų dažnai ilgai dokumentų eilėse laukiantiems tėvams su vaikais nėra.

„Konsuliniame ambasados skyriuje esančiame tualete šiuo metu vaikų pervystymo stalo nėra. Ambasada apie esamą situaciją žino. Dėl tėvų patogumo, vaikų vystymo stalą tikimąsi įsigyti per artimiausius du mėnesius”, - sakė ambasados atstovas Gvidas Venckaitis.

„Atsiprašome mamytės už sukeltus nepatogumus”, - pridėjo G. Venckaitis.

Dažnai su mažais vaikais į ambasadą atvykstantiems tėvams kelios laukimo valandos gali tapti tikru iššūkiu. Kiti tėvai skundėsi, kad laukiamajame nėra ne tik vystimo stalo, bet ir jokių kitų Jungtinėje Karalystėje gyventojams įprastų patogumų. „Tiesos” kalbinti tėvai sakė, kad tokioje vietoje tikrai praverstų maitinimo kėdutė ar keli žaislai vaikams užimti. 

2015 04 13 14:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt