ketvirtadienis, birželio 4 d.
Skandalas: Boriso Johnsono užrašai ir piešiniai Brexito tematika buvo rasti benzino kolonėlės šiukšlių dėžėje
tiesa.com
facebook nuorauka

Buvusio Užsienio Reikalų sekretoriaus užrašai keikė vyriausybę už pasvarstymus skelbti dar vieną referendumą ir baimę palikti Europos Sąjungą be sutarties. Degalų kolonėlėje užsipylęs Torių žvaigždė vėliau jos šiukšliadėžėje atsikratė didelės krūvos vyrisusybinių dokumentų, kuriuos vėliau išsitraukė pasibaisėjęs jo veiksmus stebėjęs pilietis.

Juose buvo gausu B. Johnsono raštiškų pamąstymų ekonomikos klausimais, neapykantos Airijos veiksmams bei “pseudo” Brexitui. “Mes neturime ko bijoti tuo atveju, jei Brexitas įvyks be sutarties” rašė politikas.

Krūvoje buvo ir didžiulio danties eskizas, užrašas “galėtumėme leisti įvykti vadinamąjam “Žmonių Balsui”, tarsi praeitą kartą balsavę 33 milijonai buvo ne žmonės”.

B. Johnsonas į susiklosčiusią informaciją reagavo taip: “Britanijos gyventojai ir taip skundžiasi, kad dienraščiai - šiukšlės, o jūs dar ir skelbiate informaciją iš degalinės šiukšlių dėžės”.

Popierius iš šiukšliadėžės ištraukęs vyras sakė: “Šis žmogus nori tapti ministru pirmininku, bet kaip jis rūpinsis šalimi, jei negali pasirūpinti net savo paties dokumentais didžiausios krizės dešimtmečiuose metu. Neįtikėtina, kaip jis išmetė dokumentus jų prieš tai net nesuplėšęs”.

2019 02 03 19:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt