pirmadienis, gegužės 17 d.
Škotijoje nuo bėgių nulėkė traukinys, pirmoji ministrė praneša apie sužeistuosius
BNS

Policija ir greitoji pagalba trečiadienį skubėjo į šiaurės rytų Škotiją, kur nuo bėgių nulėkė keleivinis traukinys, o nelaimės vietoje buvo matyti kylantys dūmai.

Britanijos transporto policija pranešė, kad pareigūnai 9 val. 43 min. vietos (11 val. 43 min. Lietuvos) laiku buvo iškviesti dėl incidento šalia Stounheiveno, esančio 160 km į šiaurės rytus nuo Edinburgo.

Į nelaimės vietą atvyko policija, keli greitosios pagalbos automobiliai ir sraigtasparnis bei kelios ugniagesių mašinos.

Škotijos pirmoji ministrė Nicola Sturgeon (Nikola Sterdžen) tviteryje parašė, kad įvyko „itin rimtas incidentas“.

„Gavau pradinę [geležinkelio operatorės bendrovės] „Network Rail“ ir pagalbos tarnybų ataskaitą ir esu nuolat informuojama. Visos mano mintys yra su susijusiais asmenimis“, – sakė ji.

„Deja, tenka pasakyti, kad esama pirminių pranešimų apie rimtus sužeidimus“, – pridūrė premjerė.

Geležinkelių infrastruktūrą prižiūrinti bendrovė „Network Rail Scotland“ paskelbė, kad bendradarbiauja su avarinėmis tarnybomis.

„Dar per anksti patvirtinti tikslų incidento pobūdį ir rimtumą, o daugiau informacijos bus paskelbta, kai tik apie ją bus sužinota“, – nurodė kompanija.

Vietos parlamentaras Andrew Bowie (Endrius Bouvis) sakė, kad imamasi „plataus masto atsako, pasitelkiant avarines tarnybas“ ir kad jis jau aptarė incidentą su britų transporto sekretoriumi Grantu Shappsu (Grantu Šapsu).

„Galvoju apie visus paveiktus žmones“, – tviteryje parašė A. Bowie.

Kalvotoje vietovėje naktį siautė audros ir kilo staigių potvynių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 12 15:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt