šeštadienis, spalio 1 d.
Skyrybos be apskaičiavimo: dėl kelionių pamišusi moteris iš vyro atėmė loterijos laimėjimą ir pabėgo
Alfa.lt
Unsplash
Asociatyvi nuotr.

Ateinantiems 30 metų 10 tūkst. svarų sterlingų per mėnesį laimėjusį loterijos prizininką paliko jo partnerė. Pastaroji tikina, jog iš savo vyro atėmė laimėjimą, nes laimingasis bilietas buvo pirktas jos vardu. Apie tai rašo Dailymail.co.uk.

Planavo įkurti vaiduoklių medžioklės verslą

40 metų amžiaus Laura Hoyle ir 39 metų amžiaus Kirkas Stevensas iš Notingemo laimėjo nacionalinės loterijos „Set For Life“ pagrindinį prizą – 3,6 mln. svarų sterlingų, kurie bus kiekvieną mėnesį dalimi išmokami 30 metų.

Dar anksčiau K. Stevensas leido savo partnerei gyventi pas jį nemokamai, nes pastarasis nesitikėjo, jog moteris galėtų susimokėti nuomos mokestį. Vietoj nuomos pora buvo susitarusi tarpusavyje, jog L. Hoyle savo vyrui kas savaitę mokės 25 svarus už loterijos bilietus.

Po kurio laiko vyras patikino, kad jo partnerė su juo išsiskyrė, atėmė laimėjimą ir net nenori grąžinti. „Po išsiskyrimo man turėjo atitekti laimėjimo dalis, nes ant įteikto laimėjimo čekio buvo nurodyti keli vardai. Žinoma, pats bilietas buvo nupirktas iš L. Hoyle sąskaitos“, – teigė vienas iš loterijos laimėtojų.

Bendrovė „Camelot“ patvirtino, jog visi loterijų laimėjimai yra išmokami vienam fiziniam asmeniui, net jeigu ir čekis išrašomas porai asmenų.

Be to, laikraščiui „The Sun“ sugyventinių pora užsiminė, jog už laimėjimo pinigus būtų norėjusi įkurti vaiduoklių medžioklės verslą.

Kelionės susuko galvą

Po pusantrų metų nuo gauto laimėjimo ponia L. Hoyle išsiskyrė su savo vyru ir pasiėmusi pagrindinį laimėjimą įsigijo naujus namus. Apie tai pranešė laikraštis „The Sun“.

Inžinieriumi dirbantis K. Stevensas teigė, jog drauge su partnere laimėjimo atveju buvo nusprendę gyventi „Riley gyvenimą“, tačiau dabar moters nebėra.

„Ji ištraukė kištuką ir viską pasiėmė. Ji net nori mūsų dviejų šunų“, – nuogąstavo vienas iš loterijos prizo laimėtojų.

Laikraštis „The Sun“ su moterimi susisiekė, tačiau ji nieko nekomentavo.

Anksčiau L. Hoyle yra minėjusi, jog vasarą pora planavo vykti į Disneilendą Paryžiuje ir aplankyti daugybę kitų vietų. Anot K. Stevenso, moters svajonės keliauti baigėsi judviejų išsiskyrimu.

Dar prieš loterijos didįjį prizą ponia L. Hoyle buvo atleista iš darbo logistikos įmonėje, todėl pardavė savo namą Vulverhamptone ir persikėlė gyventi pas K. Stevensą.

2022 08 27 17:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt