ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
T. May sulaukė jos pirmtako patarimo
tiesa.com
Flickr.com

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Johnas Majoras mano, kad dabartinė šalies premjerė Theresa May turėtų imtis tarpininkės vaidmens tam, kad parlamentas galėtų rasti išeitį iš aklavietės dėl „Brexito“, praneša BBC.

J. Majoras siūlo, kad parlamentarai balsuotų dėl visų galimų „Brexito“ scenarijų, taip nurodydami, kuriam iš jų teikia pirmenybę. Jis ragina T. May atsisakyti „raudonųjų linijų vardan valstybės interesų“ ir tapti tarpininke, siekiant išsiaiškinti, ko nori parlamentas.

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas perspėja, kad „Brexitas“ be susitarimo būtų blogiausias variantas, kuris pakenktų milijonams žmonių - tiek gyventojams, tiek verslininkams.

Jis sakė BBC radijui, kad T. May „krapštymasis“ prie jos pasiekto susitarimo nieko nepakeis dabartinėje situacijoje.

„Jei T. May neatsisakys savo „raudonųjų linijų“ vardan valstybės interesų, jai liks variantai leisti spręsti vyriausybei arba parlamentui, arba bus dar vienas referendumas, kai žinoma daugiau faktų nei 2016 m.“ - sakė J. Majoras.

Politikas pabrėžė, kad T. May drąsiai kovojo dėl jos pasiekto susitarimo, tačiau jis buvo triuškinamai atmestas Bendruomenių rūmuose. Jis ragino siekti kompromiso, teigdamas, kad niekas nesugebės pasiekti savo.

ŠALTINIS: delfi.lt

2019 01 20 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt