šeštadienis, birželio 6 d.
Theresa May atšaukė Velykų atostogas Brexito derybininkams, kad galėtų toliau kovoti su N. Farage
tiesa.com
facebook nuotrauka

Panikos apimta Theresa May atšaukė Velykų atostogas Brexito derybininkams siekdama susitvarkyti su situacija, kurią iškėlė Nigelas Farage.

Buvęs UKIP lyderis savo naują Brexito partiją įsteigė šią savaitę.

Tai sukėlė nemenką baimės jausmą pagrindinių partijų tarpe ir paskatino skubėti vystyti derybas, nors daugelis manė, kad jos bus trumpam sustabdytos dėl Parlamento Velykų atostogų.

Th. May norėtų aplenkti Europos Parlamento rinkimus, tačiau tą gali padaryti tik įtikinusi Parlamentą balsuoti už jos parengtą Brexit sutartį su Leiboristų pagalba.

Šaltinis iš Downingo gatvės pasakojo: „kalbos buvo konstruktyvios ir labai rimtos, tad abi pusės nori dar pasistūmėti į priekį per Velykų atostogas.”

„Jei mums pavyktų žengti koja kojon su derybomis gal būt pavyktų ir pasiekti susitarimą anksčiau ir išvengti dalyvavimo Europos Parlamento rinkimuose”.

Derybininkų komandos pasidalino į dvi dalis. Gregas Clarkas ir Rebecca Long-Bailey užsiims paslaugų sektoriumi ir vartotojų bei darbuotojų teisėmis, Michael Gove ir Sue Hayman dirbs su aplinkosauga, o Steve Barclay ir Keir Starmer ves derybas dėl krašto apsaugos.

2019 04 14 10:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt