ketvirtadienis, spalio 1 d.
Theresa May išvadinta silpna baile
tiesa.com

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May apkaltinta bailumu ir silpnu lyderiavimu. Ministre pirmininkė atsisakė dalyvauti televizijos debatuose prieš artėjančius rinkimus.

Žiūrimiausiu metu ITV televizijoje surengus partijų atstovų debatus, juose dalyvauti atsisakė ne tik konservatorių lyderė, bet ir Leiboristų vadovas Jeremy'is Corbynas. Debatuose dalyvavo Škotijos pirmoji ministrė Nicola Sturgeon, liberalų demokratų vadovas Timas Farronas, Velso Plaid Cymru partijos atstovė Leanne Wood bei viena iš Žaliųjų partijos vadovių Caroline Lucas.

Politikai premjerę išvadino per silpna ir išsigandusia, mat ši, esą, negalinti apginti savo žiaurios politikos. Į debatus atvyko ir UKIP atstovas Paulas Nuttallis. Pastarasis sulaukė daugybės kritikos ir keletą kartų sumaišė Velso politikės vardą, pavadindamas ją Natalie.

T.Farronas per diskusiją įgėlė valdantiesiems: „Theresa May, remiama Nigelo Farage'o ir Jeremy'io Corbyno ruošiasi ekstremaliam „Brexit“ procesui, kuris sugriaus ateitį mums ir būsimoms kartoms“.

Velso atstovė skundėsi, kad šalis nesulaukia pakankamai dėmesio, tačiau valdančiųjų partija stengsis užkirsti kelią sunkiam atsiskyrimui nuo Europos Sąjungos (ES). P.Nuttallis taip pat kritikavo T.May teigdamas, kad ji nesugebės Britanijai gauti gero sandėrio ir greičiausiai nusileis ES bei išsižadės dalies savo tikslų.

2017 05 19 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt