trečiadienis, gegužės 27 d.
Trys JK sekretoriai žada atsistatydinti, jei naujuoju premjeru taps B. Johnsonas
tiesa.com
Twitter.com
Borisas Johnsonas

Trys Jungtinės Karalystės sekretoriai atstatydintų iš savo pareigų, jei favoritu laikomas Borisas Johnsonas įveiks savo varžovą Jeremy Huntą ir taps naujuoju šalies premjeru, penktadienį pranešė laikraštis „The Times“.

Teisingumo sekretorius Davidas Gauke'as pareiškė ketinąs atsistatydinti, kai dabartinė vyriausybės vadovė Theresa May išspręs savo paskutinius reikalus.

Iždo kancleris Philipas Hammondas ir tarptautinės plėtros sekretorius Rory Stewartas taip pat svarsto galimybę pasitraukti iš pareigų iki B. Johnsono prisaikdinimo.

Ketvirtadienį taip pat buvo pranešta, kad savo posto atsisakė prieš „Brexit“ be sutarties scenarijų pasisakanti kultūros ir žiniasklaidos sekretorė Margot James.

Favoritu tapti naujuoju premjeru laikomas buvęs užsienio reikalų sekretorius B. Johnsonas ne kartą teigė esąs pasiruošęs išvesti Jungtinę Karalystę iš ES be sutarties, nepaisydamas parlamento nepritarimo tokiam „kietam“ išstojimo scenarijui.

Th. May birželio pradžioje paskelbė apie sprendimą pasitraukti iš Konservatorių lyderio ir premjero postų dėl „Brexit“ sukeltos krizės.

2019 07 19 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt