pirmadienis, gegužės 17 d.
Vasaros stovykla rizikos šeimų vaikams jau tapo gražia tradicija

Vasaros stovykla rizikos šeimų vaikams, rengiamos Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės, jau tapo gražia tradicija.

Šiemet, bendradarbiaujant su Alytaus, Marijampolės, Jonavos, Raseinių savivaldybėmis, Rokiškio šeimynomis, vaikai iš  šių miestų vaikų dienos centrų, Alytaus lietuvybės centro buvo sukviesti į Pilietiškumo stovyklą. 

Užsimezgusi draugystė su policijos atašė Jungtinėje Karalystėje Linu Pernavu ir #Lietuvospolicija, suteikė mums galimybę stovyklą surengti Kauno raj. esančioje Policijos mokykloje. Vaikai taip pat buvo supažindinti su policijos darbu, ekipuote, kartu sportavo ir apžiūrėjo policijos automobilius. 

Kitą dieną ne tik žaidėme kvadratą, bet su atvykusiais iš Vilniaus Lietuvos Šaulių Sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10 -osios rinktinės vadu  Stasiu Gudausku ir šauliais vaikai mokėsi šaudyti, atliko įvairias užduotis miške, lavino lyderystės įgūdžius. O taikliusi apdovanoti atminimo dovanėlėmis. 

Didelį įspūdį vaikams paliko Kauno gaisrinės narų komandos darbo pristatymas. Pavėžinimas gaisrinės automobiliu, galimybė pasėdėti narų valtyje vaikams įstrigo atminty.

Na, o paskutinę dieną Misija Sibiras dalyviai pristatė mūsų tautos skaudžios istorijos dalį ir savo patriotišką misiją.

Vaikai iš skurdžių šeimų, kurių dažnas stokoja tėvų dėmesio ir gražesnio daikto, tačiau aktyvūs ir žingeidūs prašė dar pratęsti stovyklą. O mums, savanoriams, buvo smagu matyti jų žibančias akis. Ir tikėtis, kad pilietiškumo pamokos padės jiems užaugti dorais, Tėvynę mylinčios piliečiais.

Ačiū su vaikais atvykusioms mokytojoms! Jų darbas dienos centruose iš tiesų labai prasmingas!

Ačiū JKLB savanoriams, kurie savo atostogų laiką aukojo šiems puikiems vaikams.

Ačiū #Maxima už maistą, kuris buvo padovanotas ir galėjome vaikams gaminti gardų maistą.

2020 08 10 11:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt