pirmadienis, kovo 1 d.
Velso princas Charlesas švenčia 72-ąją gimtadienį 
Alfa.lt

Didžiosios Britanijos princas Charlesas šeštadienį švenčia savo 72-ąją gimtadienį. Šie metai britų sosto įpėdiniui gausūs įvykių: jis užsikrėtė koronavirusu, o jo sūnus princas Harry atsisakė oficialių karališkosios šeimos nario statuso ir pareigų, 

Paprastai sosto įpėdinio gimtadienio proga Žaliajame parke (Green Park) ir Londono Taueryje nugriaudi patrankų salvės, tačiau pareigūnai pranešė, kad dėl COVID-19 apribojimų tradicinių ceremonijų šiemet atsisakyta.  

Tarp žmonių, socialiniuose tinkluose pasveikinusių Charlesą su gimtadieniu, – vyriausiasis sūnus princas Williamas ir jo žmona Kate. 

Oficialioje karališkosios šeimos „Twitter“ paskyroje paskelbta nuotrauka, kurioje Charlesas, tuomet dar kūdikis, sėdi ant karalienės Elžbietos II kelio, o Charleso ir jo žmonos Camillos  paskyroje – nuotrauka, kurioje tradicinį škotų sijoną kiltą segintis princas šypsosi kamerai.

Koronavirusas Charlesui buvo nustatytas kovą. Ligos simptomai buvo lengvi, princas izoliavosi savaitę Škotijoje. Vėliau televizijai „Sky News“ jis sakė, kad jam pasisekė, nes „gana lengvai išsisuko“.

Praėjusią savaitę Atminimo sekmadienio proga sosto įpėdinis karalienės vardu padėjo vainiką prie Kenotafo – memorialo karuose žuvusiems britų kariams.

Vis dėlto, kaip ir kiti karališkosios šeimos nariai, Charlesas pandemijos metu dalyvauja daugelyje oficialių susitikimų ir renginių nuotoliniu būdu.  

Šiemet Charleso sūnus Harry ir jo žmona Meghan Markle atsisakė karališkųjų pareigų ir su sūnumi Archie persikėlė į Kaliforniją. Šeima paskelbė, kad sieks tapti finansiškai nepriklausomi. 

2020 11 14 19:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt