trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Vienas iš Meghan tvirtinimų šokiruojančiame interviu paneigtas: Sasekso kunigaikštienė melavo?
Alfa.lt

Vienas iš Harry ir Meghan per interviu pasakytų netikėtų tvirtinimų paneigtas. Portalas The Sun pasidomėjo M. Markle pasakytu faktu, kad pora susituokė likus trims dienoms iki jų viešų vestuvių, kurias tiesiogiai transliavo televizija.

Kaip skelbiama, garsenybė galimai melavo. Tai įrodo vestuvių sertifikatas, kuriame parašyta data yra oficialių poros vestuvių data – 2018 m. gegužės 19 d.

Pareigūnas, surašęs Sasekso hercogo ir kunigaikštienės vestuvių licenciją, sako, kad Meghan yra „akivaizdžiai sutrikusi“ dėl santuokos.

Garsiajame interviu Meghan teigė, kad pora susituokė jų namo vidiniame kieme likus trims dienoms iki viešų vestuvių. Tačiau paviešinus jų vestuvių sertifikatą paaiškėjo, kad tai netiesa.

„Meghan yra akivaizdžiai sutrikusi dėl santuokos ir neteisingai informuota. Jie nesusituokė anksčiau, nei įvyko oficiali ceremonija.

Speciali licencija, kurią padėjau parengti, leido jiems susituokti Šv. Jurgio koplyčioje Vindzore, o tai, kas įvyko 2018 m. gegužės 19 d. ir ką milijonai matė visame pasaulyje, buvo oficialios vestuvės, kurias pripažino Anglijos bažnyčia ir įstatymai.

Aš įtariu, kad jie apsikeitė paprastais įžadais, kuriuos galbūt parašė patys, ir tai yra madinga, ir pasakė tai priešais arkivyskupą arba greičiausiai tai buvo paprasta repeticija“, – sakė Bortonas, buvęs fakulteto biuro vyriausiasis raštininkas.

Meghan interviu metu pasakė niekam nežinomą faktą, kad jos ir Harry vestuvės įvyko anksčiau, nei įvyko vieša ceremonija, ir jose dalyvavo tik pora ir arkivyskupas.

„Įžadai, kuriuos įsirėminome savo kambaryje, buvo pasakyti dalyvaujant tik mums dviese savo kieme su Kenterberio arkivyskupu“, – sakė M. Markle.

„Dalyvavome tik mes trise“, – pridūrė Harry.

2021 03 23 07:49
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt