pirmadienis, gegužės 17 d.
„Wizz Air“ toliau plečia veiklą Jungtinėje Karalystėje ir atidaro naują Getviko bazę

„Wizz Air“ oro bendrovė Europoje atidaro naują bazę Getviko oro uoste. Tai bus trečioji „Wizz Air UK“, bendrovės grupės, Jungtinėje Karalystėje (JK) įregistruota ir įsikūrusi bazė, įskaitant Londono Lutono ir naujausią Donkasterio Šefildo bazes. Bendrovė priskirs vieną „Airbus A321“ tipo orlaivį ir iš naujos bazės pasiūlys skrydžius 4 naujomis kryptimis į Graikiją, Italiją, Ispaniją ir Maltą nuo spalio 22 dienos.

Švęsdama plėtrą Londono Getviko oro uoste, „Wizz Air“ pateikia specialų 72 valandų „WIZZ Flex“ paslaugos pasiūlymą. Keleiviams suteikiama 50 proc. nuolaida visiems Londono Getviko krypčių bilietams, rezervuotiems wizzair.com nuo 2020 m. rugpjūčio 18 iki 20 dienos, jei kartu įsigyjama „WIZZ Flex“ paslauga. Kelionės laikotarpis neribojamas. Naudodamiesi „WIZZ Flex“, keleiviai gali atšaukti savo skrydį likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo be jokio mokesčio, iš karto susigrąžinti 100 proc. pradinės kainos avialinijos kreditais, pakeisti datas ir net maršrutus neribotą skaičių kartų.

„Naujoji Getviko bazė ir keturios naujos kryptys sustiprina Wizz Air UK“, augančios britų oro bendrovės, pozicijas ir sukuria naujas darbo vietas, užtikrinant labai reikalingą susisiekimą su JK ir taip padedant ekonomikai grįžti į vėžes. Praėjusią savaitę pranešėme apie naują „Wizz Air UK“ bazę Donkasterio Šefildo oro uoste ir esame pasirengę toliau remti JK atsigavimą bei plėstis svarbiausiuose oro uostuose, jei kitų oro linijų bendrovių užblokuotos laiko juostos nesutrukdys išpildyti savo pažado suteikti visiems prieinamas keliones. Dabar dar daugiau klientų Londono regione ir Pietų Anglijoje gali pasinaudoti „Wizz Air“ ypač žemomis kainomis, kad galėtų keliauti į savo mėgstamą saulėtą atostogų vietą“, – sako Owainas Jonesas, „Wizz Air UK“ vykdomasis direktorius.

„Wizz Air“ pradėjo skraidyti iš Getviko oro uosto 2016 m. ir nuo to laiko pervežė beveik 1 milijoną keleivių. Įkūrusi naują bazę, bendrovė pasiūlys keleiviams dar prieinamesnes kelionių galimybes, per metus parduodama 450 000 vietų naujais maršrutais į populiarias atostogų vietas, įskaitant Atėnus Graikijoje, Neapolį Italijoje, Lansarotę Ispanijoje ir Maltą iki metų pabaigos. Bilietus jau galima įsigyti bendrovės svetainėje wizzair.com arba mobiliojoje programėlėje. Bilietų kainos prasideda vos tik 21,99 svaro.

Naujoji bazė atidaroma netrukus po pranešimo apie Donkasterio Šefildo bazę, pirmąją šio regiono bazę, kur oro linijų bendrovė bazuos vieną „Airbus A320“ orlaivį ir 2020 m. spalio mėn. pasiūlys septynis naujus maršrutus į Ispanijos miestus Alikantę ir Malagą, Larnaką Kipre, Farą Portugalijoje, Liubliną Lenkijoje, Košicę Slovakijoje ir Sučavą Rumunijoje.

Pridėjus šiuos naujus maršrutus iš Getviko ir Donkasterio Šefildo, pastebimai išaugo „Wizz Air“ Jungtinės Karalystės tinklas. Šiuo metu aviakompanija vykdo 119 maršrutų 69 kryptimis iš 11 Jungtinės Karalystės oro uostų. Naujų dviejų „Wizz Air UK“ bazių įkūrimas taip pat tęsia spartų viso „Wizz Air“ tinklo augimą. Ši nauja bazė įkuriama po „Wizz Air“ pranešimų apie naujas bazes Bakeu, Dortmunde, Lvove, Larnakoje, Milano Malpensos oro uoste, Tiranoje, Sankt Peterburge ir daugiau nei 200 naujų maršrutų plačiame tinkle nuo 2020 m. balandžio. Atidarydama naująją bazę „Wizz Air“ regione sukurs daugiau nei 40 tiesioginių ir daugiau nei 125 netiesioginių darbo vietų.

2020 08 18 17:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt