trečiadienis, gegužės 27 d.
„YouTube“ pašalino JK konservatorių politinę reklamą su BBC medžiaga
tiesa.com
facebook nuotrauka

JAV technologijų milžinė „Google“ pašalino iš savo platformos „YouTube“ Jungtinės Karalystės konservatorių partijos reklaminį vaizdo įrašą, kuriame vaizduojama visuomeninio transliuotojo BBC naujienų medžiaga.

Prieš kelias dienas socialinis tinklas „Facebook“ ėmėsi panašių veiksmų, teigdamas, kad šia reklama pažeidžiamos intelektinės nuosavybės teises.

Britų transliuotojas BBC pateikė skundą dėl reklaminio įrašo, tvirtindamas, kad jame rodomi kelių jo žurnalistų pasisakymai, kurie esą buvo ištraukti iš konteksto ir galėjo pakenkti nešališka save laikančios žiniasklaidos organizacijos reputacijai.

Vienas „Google“ atstovas trečiadienį patvirtino, kad minima reklama buvo pašalinta. Amerikiečių bendrovės politinės reklamos archyve vietoje pašalinto vaizdo įrašo rodomas pranešimas, kad ši medžiaga „nebepasiekiama dėl BBC pateikto skundo dėl autorių teisių pažeidimo“.

Sąraše nurodoma, kad reklamą spėjo peržiūrėti iki 1 mln. „YouTube“ vartotojų. Britanijos politinės partijos siekia išnaudoti visas interneto galimybes, agituodamos prieš artėjančius pirmalaikius visuotinius rinkimus.  

2019 12 05 06:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt