trečiadienis, spalio 28 d.
10 būtiniausių jogos aksesuarų namams ir rankinukui
tiesa.com

Žinome, kad senovės jogai gyvendavo olose ir praktikuodavo neprisirišimą prie šio daiktais apkrauto pasaulio, ir už tai juos gerbiame. Tačiau mes patys, jogos studijų senbuviai ar ką tik „užsikabliavę" naujokai, kelyje į tokį dvasinį ir fizinį tobulumą nepriskubėsime – kol daiktai mums reikalingi, tol jais ir naudosimės. Tad geriau jau turėti naudingus ir tobulumo siekiant praverčiančius daiktus. Šis sąrašas ir jogui, ir ne jogui gėdos nepadarys, o kasdieninį gyvenimą pavers šiek ties spalvingesniu.

1. Prilaikanti pagalvėlė (angl. Bolster)

Kas jį turi, žino, kad tai stebuklingas daiktas turintis ko ne beribes naudojimo galimybes kaip jogoj taip ir buityje: padės ir jogos pratimus atlikti, ir pagelbės, kai žutbut reikia ką nors paauškitni, paminkštinti ar paremti. Saugokite nuo vaikų ir naminių gyvūnėlių.

[1687]

2. Atpalaiduojanti pagalvėlė akims

Pažadu - kartelį pamėginus, jūs lauksite jogos klasės pabaigos vien tik tam, kad galėtumete Savasanoje pajusti atpalaiduojantį šios pagalvėlės svorį ant akių vokų. Rojus pavargusioms akims ir įtemptai kaktai. Būna su levandos kvapu.

[1686]

3. Eterinių aliejų purškiklis 

Kai trūksta įkvėpimo ir motyvacijos. Kvapai sužadina ir tonizuoja jusles, ir gali padėti pradėti praktiką, kai truputėlį tingite, bet žinote, kad reikia. Antiseptinės eterinių aliejų savybės pagerins oro kokybę, kad glėtumete ramiai ir gilia kvepuoti, neįkvėpdami mikrobų.

[1685]

4. SAD lempa

Ponios ir ponai, tradicinė romantinė žvakių šviesa pasirodo atgyveno savo amžių. Naujausios technologijos su žiemos melancholija siūlo kovoti SAD lempos pagalba. Ši gudri lempa imituoja saulės šviesą, kurios mums taip trūksta šaltuoju metų laiku, todėl gerina nuotaika ir prideda energijos.

[1684]

5. Ritinėlis (angl. Foam roller)

Ar būna, kad po jogos klasės jaučiates ne iki galo “išsitempę”? Jai taip, tada jums būtina įsigyti tempimo pratimams skirtą masažinį ritinėlį. Kuo greičiau skubėkite įsigyti, ir žiūrėkite „Youtube” filmukus kaip juo naudotis. Perspėjimas – sukelia priklausomybę.

[1683]

6. Jogos blokeliai

Jei šiandieną jaučiates taip, kad pirštų galiukais dėl vienos ar kitos priežasties žemės liesti nesinori, kuo greičiau griebkite jogos blokelį (ar du). Juo galite pasiremti, kai jogos praktikos metu norisi tiesiog gerai jaustis, o ne aršiai siekti tikslų ir prakaituoti lyg gelbėtumėte pasaulį.

[1681]

7. Jogos kilimelio ranksluostis

Kad niekas niekada niekur neslystu.

[1680]

8. Budistinė mala

Nes kartais tiesiog smagu turėti su savimi daikta, kuris yra visiskai Zen. Kad ir nežinote tų mantrų, galite apsimesti, kad žinote. Drąsiai sukinėkite tarp pirštų ar pasikabinkite ant kaklo, kai paprasčiausia norisi mažo priminimo, kad kažkur toli kaluose gyvena oranžiniais rūbai apsivilkę vienuoliai, kurie tiesiog sėdi ir medituoja, nes žino, kad viskas visada bus gerai.

[1679]

9. Zen muzika

Atsibodo klausytis nusišnekančių bendtradarbių? Užsikimškite ausis kokybiškai. Pasirodo, yra muzikos, kuri keičia smegenų dažnį. Realybė gali palaukti.

[1678]

10. „Mindfullness” programėlė telefone

Jei jau turite milijoną programėlių, kurios skirtos jūsų smegenims užkimšti, turėkite nors vieną skirtą joms atkimšti. Ši programėlė tokia pat protinga kaip ir kitos: ji už jus suskaičious jūsų iškvėpimo ilgi, leis pasiklausyti jūros bangavimo, primins ištiesinti nugarą ir pyptels, kai bus metas padaryti petraukelę nuo praktikos.

[1677]

Daugiau informacijos bei Olyos patarimų apie jogos ir masažo praktikas rasite čia

2015 11 01 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt