penktadienis, rugpjūčio 6 d.
10 savybių, būdingų merginoms, kurias įsimyli visi vyrai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Meilė

Vyrai pamilsta įvairias moteris, tačiau yra tokių, kurias įsimyli dažniausiai.  Psichologė Viktorija Krista nurodė 10 bendrų tokių moterų savybių. Jas verta žinoti visoms merginoms, kurios trokšta meilės.

Kokias moteris vyrai pamilsta dažniausiai?

1. Vyrai pamilsta tokias moteris, kurios žadina kitų susidomėjimą savo asmenybe. Juk niekas nenori bendrauti su visada nuobodžiu ir vienodu žmogumi.  Nebūkite tuščios!

2. Vyrai myli tokias moteris, kurios moka juos palaikyti, jais pasirūpinti, pademonstruoti švelnumą, šilumą, gerumą. Ir dar tokias, kurios nuoširdžiai tiki, kad jų vyrai – geriausi pasaulyje.

3. Vyrai myli tokias moteris, su kuriomis jaučiasi laimingi, atsipalaidavę ir galintys laisvai reikšti savo emocijas ir jausmus. Moteris, kurios gerbia jų asmeninę erdvę ir laiką, kurios turi savo asmeninį gyvenimą ir reikalų, kurios neapsiriboja tik santykiais.

4.  Vyrai pamilsta moteris, kurių nenori ir net bijo prarasti.

5. Vyrai pamilsta moteris, kurios juos priima ir laiko ypatingais, vyriškais ir stipriais. Moteris, kurios sugeba ir priimti, ir dovanoti meilę.

6. Vyrai įsimyli seksualias, jausmingas, atviras moteris, be kompleksų,  pasiruošusias gauti naują patirtį ir eksperimentuoti lovoje. Moteris, kurios tikrai mėgsta seksą ir vyro kūną. Moteris, kurios sugeba mėgautis seksu.

7. Vyrai įsimyli moteris, kurias jie gali išdidžiai pademonstruoti savo draugams ir artimiesiems. Moteris, kurios galio papuošti kompaniją ir jų asmeninį gyvenimą, kurios neapsunkina nei jų, nei savęs. Jie myli linksmas, pozityvias, besišypsančias, lengvas, kupinas gyvenimo džiaugsmo. Ir dar tokias, kurios turi gerą humoro jausmą ir puikią figūrą, kurios būna pasitempusios.

8. Vyrai myli moteris, kurios pačios myli save ir svaigsta nuo savęs ir savo gyvenimo. Moteris, kurių savivertė aukšta, tačiau ne per daug, kurios turi sveiko egoizmo, yra pasitikinčios savimi ir saugo savo asmenines ribas, neleidžia niekam pažeisti jų orumo.

9. Vyrai įsimyli moteris, kurios žino, kad yra vertos pagarbos ir meilės, kad jos iš tikrųjų vertos visko, kas geriausia. Juk jos nuolat dirba su savimi, tobulėja, vystosi. Ir dar jos taip pat pasirengusios besąlygiškai mylėti ir gerbti savo vyrą.

10. Vyrai įsimyli moteris, kurios yra ypatingos, unikalios ir nepakartojamos, kurios sugeba išsiskirti ir tinkamai pabrėžti savo privalumus.

Žinoma, visos moterys yra savotiškai ypatingos, tačiau pasitaiko tokių, kurios įsirėžia į atmintį ilgam ir tampa nepamirštamos. Jos turi savo nepakartojamą stilių ir žavesį, savo moteriškumą, aurą ir tą atmosferą, kurią šalia jų jaučia vyrai. Būtent tokios moterys labiausiai traukia vyrus. Ir vyrai įsimyli jas stipriai.

B17

2021 07 13 18:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt