antradienis, rugpjūčio 11 d.
10 tiesų, kurias žinoti privalo kiekvienas
tiesa.com

Tik atsigręžę atgal suvokiame, kad kartais tai, ką palikome gero, privedė prie kažko dar geresnio. Tiesa, kad negalime visko žinoti ir kontroliuoti. Kartais reikia tiesiog atsipalaiduoti, priimti esamą situaciją ir tikėti, kad viskas bus gerai. „Tiesa“ dalinasi 10-ia tiesų, paskatinsiančių priimti pokyčius ir augti.

Viskas yra taip, kaip turi būti

Beprotiška, kad galų gale atsiduriate ten, kur jums skirta būti - net pačios tragiškiausios ir stresinės situacijos galiausiai išmoko jus svarbių pamokų, kurių niekada neketinote mokytis. Atminkite, kad ir kaip dažnai viskas griūva, ilgainiui viskas sustoja į vietas.

Pasimetę šiame pasaulyje atrasite savo tikrąjį „aš“

Pasikeitimai gyvenime ir laimės ieškojimas kartais gali būti baugūs. Bet žinote, kas yra dar baisiau? Apgailestauti. Vizija be veiksmo yra svajonė, o veiksmai be vizijos – košmaras. Jūsų širdis yra laisva, tad turėkite drąsos ją išgirsti ir sekti.

Vienas sunkiausių sprendimų gyvenime yra tada, kai reikia pasirinkti, ar viską metus išeiti, ar žengti dar

vieną žingsnį

Jeigu pagaunate save bandantį pakeisti kitą žmogų arba jis mėgina pakeisti jus – pagalvokite, gal neverta švaistyti brangaus savo laiko. Tačiau jeigu siekiate savo svajonės –nenuleiskite rankų ir drąsiai ženkite jos link.

Pirmiausia turite pasirūpinti pačiu savimi

Prieš būdamas draugu kitiems, turite būti pats sau draugas. Prieš kritikuodamas kitus, atsisukite į save patį. Prieš padarydamas kitus laimingus, pats tapkite laimingas. Tai nėra savanaudiškumas, greičiau - asmeninis tobulėjimas. Tik subalansavę save, galėsite subalansuoti pasaulį aplink jus.

Mažiau kreipkite dėmesio į tai, ką apie jus mano kiti

Tai yra viena didžiausių laisvių – atsiriboti nuo pašalinių komentarų, neigiamų nuomonių ir požiūrio į jus. Kiekvienas žmogus turi būti ištikimas sau, tačiau kiek iš mūsų esame praradę save vien dėl aplinkinių nuomonių?

Vienintelis dalykas, ką galite kontroliuoti, tai reakcija į nekontroliuojamus dalykus

Kuo greičiau sugebėsite prisitaikyti prie įvairių gyvenimo situacijų, tuo lengviau jums bus gyventi, o kritinėse situacijose – atsitiesti. Priimkite viską, kas yra bei vyksta čia ir dabar.

Kai kurie žmonės Jums meluos

Atminkite, sąžiningas priešas yra geriau už meluojantį draugą. Daugiau dėmesio kreipkite į žmonių veiksmus, o ne žodžius. Jų veiksmai parodys jums tiesą, padėsiančią įvertinti draugystės kokybę.

Jei susikoncentruosite į tai, ko neturite, niekada neužteksite to, ką turite

Labai svarbu būti dėkingiems už visa tai, kuo šiandien galite džiaugtis. Tik vertindami savo turtą, ne tik materialinį, pritrauksite jo dar daugiau.

Negyvenkite praeitimi

Taip, galbūt jums nepavyko ir kas nors nenusisekė praeityje, bet tai - jau praėjęs etapas. Iškėlę galva aukštyn iš naujo mylėkite, siekite svajonių, tobulėkite ir jums tikrai pasiseks.

Viskas bus gerai. Gal ne šiandien, ne rytoj, bet bus

Kartais atrodo, kad ir ką bedarytum, viskas baigiasi nesėkme. Tačiau, bet kokiai audrai praėjus, debesys prasisklaido ir pasirodo saulė.

2015 09 13 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt