antradienis, sausio 18 d.
11 tikrų faktų apie vyrus, kuriuos jie linkę nuslėpti
Alfa.lt
Organizatoriai
Pora

Yra daugybė faktų apie vyrus, kurių mums nepasako statistika. Visame pasaulyje moterys vidutiniškai gyvena ilgiau nei vyrai. Teigiama, kad vyrai praleidžia beveik metus, žiūrėdami į moteris ir jie meluoja maždaug dvigubai dažniau nei dailiosios lyties atstovės. Laikas išsiaiškinti, kas tiesa, o kas melas!

•Vyrai košmaruose sapnuoja katastrofas. Monrealio universiteto mokslininkai išanalizavo daugiau nei 10 tūkst. sapnų ir pastebėjo keletą skirtumų tarp vyrų ir moterų košmarų. Vyrai dažniau pabunda iš košmarų, kuriuose regėjo didžiulio masto katastrofas, potvynius, žemės drebėjimus ir karus. Moterys dvigubai dažniau nei vyrai sapnuodavo košmarus, susijusius su asmeninių santykių tragedijomis, rašo brightside.me.

•Norėdami pakelti daiktą, vyrai pasilenkia. Ar kada nors pastebėjote, kad moterys, norėdamas pakelti daiktą pritūpia, o vyrai pasilenkia? Taip yra dėl to, kad moterys dažniau dėvi nepatogius drabužius (trumpus arba aptemptus), todėl joms reikia pritūpti. Vyrų apranga nevaržo, todėl jiems nesunku pasilenkti.

•Vyrams patinka normalaus svorio moterys. Blanca Ortega-Roldán Oliva iš Granados universiteto atliko tyrimą ir pastebėjo, kad vyrai linkę rinktis lieknas, bet sveiko svorio moteris. Vyrai nesivaiko mitinio moterų grožio idealo, kuris yra lengvas kaip plunksnelė. Jiems labiausiai patinka proporcingai sudėtos dailiosios lyties atstovės.

•Vyrai bando patraukti moterų dėmesį, jei laiko rankas, padėję ant diržo sagties. Kai vyras nori parodyti moteriai, kad jis ja domisi, jis nesąmoningai stovi ar sėdi tokia poza, kuri demonstruoja jo drąsą ir jėgą. Paprastai tada vyras laiko nykščius užkišęs už diržo. Panašiai vyrai elgdavosi ir senovėje, kai dar nebuvo diržų ir kelnių. Jie stengėsi laimėti moterų simpatijas, atkreipdami dėmesį į savo tarpkojį. Aišku, dabar jie taip daro nesąmoningai.

•Vyrai teikia pirmenybę komplimentams iš vyrų. Yra nuomonė, kad vyrai moterų komplimentus priima su dideliu malonumu. Tačiau iš tiesų juos labiau pamalonina kitų vyrų komplimentai. Ir lytinė orientacija su tuo neturi nieko bendro. Komplimentai iš kitų vyrų suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

•Vyrai ieško draugų, turinčių tokių pačių interesų. Dr. Ronaldas E. Riggio parašė straipsnį, kuriame analizavo draugystę tarp moterų ir vyrų. Jis priėjo prie išvados, kad draugystė tarp vyrų dažniausiai būna pagrįsta bendrais interesais. Jie kartu žaidžia futbolą, golfą, tenisą, pokerį arba žiūri mėgstamos komandos rungtynes. Moterų draugystė dažniausiai būna pagrįsta emocijomis ir viena kitos palaikymu.

•Vyrai valgo dvigubai daugiau, kai jie yra su moterimis. Gali atrodyti keistai, bet tai faktas: kai vyrai pietauja ar vakarieniauja su moterimis, jie suvalgo daugiau. Tada jie suvalgo 93 % daugiau picos ir 86 % daugiau salotų negu valgydami vyrų kompanijoje. Kornelio universiteto tyrėjas dr. Kevinas Kniffinas padarė išvadą, kad taip jie bando nesąmoningai sužavėti moteris.

•Su amžiumi vyrai renkasi laisvesnius drabužius. Su amžiumi noras būti madingu pasikeičia į norą jaustis patogiai. Todėl vyresni vyrai dažniau ir mieliau renkasi laisvesnes kelnes bei šortus.

•Propaguojamas gyvenimo būdas labai priklauso nuo vyro intelekto koeficiento. Mokslininkai tiki, kad aukštesnis intelektas lemia sveikesnį vyrų gyvenimo būdą.

•Vyrai meluoja dvigubai dažniau nei moterys. Vidutiniškai vyrai kolegoms, viršininkui ar partnerei meluoja 6 kartus per dieną, o moterys – tik 3.

•Vyrai spokso į moteris maždaug vienerius metus per savo gyvenimą. Per dieną vyras praleidžia 43 min. žiūrėdamas į 10 skirtingų moterų. Tai yra 259 valandos (beveik 11 dienų) kiekvienais metais. Taigi, nuo 18 iki 50 metų vyrai praleidžia 11 mėnesių ir 11 dienų, žavėdamiesi merginomis.

Priekavos.lt

2021 06 06 09:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt