penktadienis, sausio 15 d.
12 taisyklių tiems, kurie nori gyventi žmogiškai
Alfa.lt

Nesistenkite būti tobuli. Tegul jūsų gyvenimas taps puikiu pavyzdžiu, kaip reikia būti žmogumi.

Šias taisykles, kurias pateikia portalas „Kluber“, vertėtų įsidėmėti kiekvienam.

1. Augimas neįmanomas be skausmo.

Pasisemkite jėgų ir kantrybės, kada nors tas skausmas jums pravers. Tie, kurie pasiekia sėkmės ilgalaikėje perspektyvoje, būna žmonės, padedantys tvirtą pagrindą savo augimui iš plytų, kurias jiems pamėtėja gyvenimas. Todėl nebijokite kuriam laikui pasijusti palaužtais. Mat išgyvendami šį periodą, jūs atversite sau raidos galimybes ir tapsite sėkmingu žmogumi.

2. Kol būsite gyvi, tol mokysitės.

Nėra tokio gyvenimo etapo, kuris nepateiktų naujų pamokų. Jeigu jūs gyvenate, vadinasi, turite dar daug ko išmokti. Kol jūs žengiate ten, kur jus traukia širdis, i ir tęsiate mokymąsi, jūs tampate ne vyresniu, o kitokiu žmogumi.

3. Kiekviena gyvenimo situacija duoda teigiamą pamoką.

Nepamirškite imti vertingų gyvenimo pamokų, ypač iš tų situacijų ,kurios susiklosto ne jūsų naudai. Jeigu jūs padarote klaidą, kuri jus išmuša iš vėžių, sudarote nesėkmingą sutartį ir suprantate, kad jūsų santykiai atsidūrė aklavietėje, tai reiškia, kad jūs atveriate sau naujas galimybes. Pirmuoju žingsniu į kitą gyvenimo etapą tampa būtent ką tik jūsų išmokta nauja pamoka.

4. Tikras grožis glūdi viduje, o ne išorėje.

Kai geriau pažįstate kitą žmogų, didelė dalis jo fizinių duomenų jums netenka pirminės reikšmės. Tada jūs pradeda jausti jo energiją, atpažinti jo kvapą ir mėgautis jo sąmojingumu. Prieš jus atsiveria žmogaus esmė, o ne jo apvalkalas. Štai kodėl jūs neįsimylite fizinio grožio. Jūs galite kurį laiką aistringai geisti kito žmogaus, norėti jį užvaldyti, jausti jam fizinį potraukį, bet ilgalaikėje perspektyvoje galite mylėti tik širdimi. Kai jūs iš tikrųjų susijungiate su žmogaus vidiniu „Aš“, tada užmerkiate akis į daugumą jo fizinių trūkumų.

5. Tik patys galite žinoti, ką iš tikrųjų sugebate.

Jeigu kitas žmogus nesugeba pažvelgti į jūsų širdį ir suprasti, kokias emocijas išgyvenate ar kiek valios turite, vadinasi, jis neturi teisės sakyti jums, ką jūs galite ir ko negalite padaryti ar pasiekti. Tok žmogus gali tik nuspėti, bet iš tikrųjų jis nepažįsta nei jūsų pačių ir nežino jūsų sugebėjimų. Tai galite žinoti tik jūs.

6. Jūsų laimė priklauso nuo jūsų meilės.

Laimė, kurią jūs jaučiate, yra tiesiogiai proporcinga meilei, kurią dovanojate. Kai mylite, jūs nesąmoningai stengiatės tapti geresniais, negu esate. Ir tada viskas aplink pagerėja. Jaunystėje meilė bus jūsų mokytoja, o brandžiame amžiuje ji taps jūsų fundamentu, o senatvėje meilė bus jūsų brangiausias prisiminimas ir didžiausias malonumas.

7.Jūs nusipelnote pagarbos, jeigu gerbiate kitus.

Pagarba – toks dalykas, kurį galite išsikovoti reikalavimais ir manipuliacijomis, sakydami tai, ką jūsų manymu nori išgirsti aplinkiniai. Jūs pelnote pagarbą klausydami kitų, vertindami jų jausmus ir žiūrėdami į juos su tokia pagarba, kurios trokštate sulaukti iš jų sau. Elkitės su visais maloniai ir pagarbiai, net su tais, kurie elgiasi su jumis storžieviškai, ne todėl, kad jie būtų geri žmonės, o todėl, kad jūs esate geras.

8. Negatyvas nuodija sielą.

Neleiskite nereikalingiems barniams ir neigiamoms situacijoms sutrukdyti jums būti geriausia savo versija. Venkite dramų ir susikoncentruokite į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Gyvenimas per daug trumpas, todėl brangi kiekviena minutė. Negaiškite savo laiko tuščiai. Paleiskite tai, kas jus slegia. Kai išvalysite savo gyvenimą nuo nereikalingų dalykų, atlaisvinsite vietos naujiems dalykams, kurių trokšta jūsų širdis.

9. Jūsų sveikata – tai jūsų gyvenimas.

Nepriklausomai nuo jūsų kūno dydžio ir formų, tai yra svarbiausias instrumentas, kurį reikia išmokti valdyti – be kūno jūsų paprasčiausiai nebūtų.

Jūsų gyvenimo kokybė smarkiai priklauso nuo to, kai jūs rūpinatės savo kūnu. Mankštinkitės, kad būtumėte pasitempę, o ne pakumpę ir nutukę. Valgykite, kad pamaitintumėte savo kūną. Turite duoti jam būtent tą kurą , kurio jam reikia. Išmeskite šlamštą iš savo virtuvės ir vartokite tik šviežius bei sveikus produktus. Bėgiokite, plaukiokite, važinėkite dviračiu, vaikščiokite pėsčiomis. Gera sveikata padės jums tapti energingu, ištvermingu ir perspektyviu žmogumi, kuris gali pasiekti visų užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti savo svajones.

10. Sugebėjimas paleisti – būtina sąlyga, norintiems ko nors pasiekti.

Jūs negalėsite gauti to, ko tikrai nusipelnote, jeigu būsite per stipriai prisirišę prie dalykų, kuriuos reikėtų paleisti. Jūs mylite, kovojate, mokotės ir judate į priekį. Tai normalu. Turite būti pasirengę paleisti gyvenimą, kurį susikūrėte praeityje, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu, kuris laukia jūsų ateityje.

11. Šis momentas, kurį dabar gyvenate, yra dovana .

Tiesa ta, kad visas jūsų praeitas gyvenimas buvo nugyventas dėl šio momento. Susimąstykite apie tai nors akimirkai. Kiekvienas išgyvenimas, kiekvienas kilimas bei kritimas ir viskas, kas buvo tarp jų, atvedė jus iki šio momento, kurį išgyvenate dabar. Šis momentas yra neįkainojamas. Tai vienintelis momentas, kuris tikrai yra jūsų. Šis momentas yra jūsų gyvenimas. Nepraleiskite jo.

12. Jūsų pasirinkimas nulemia jūsų gyvenimą.

Kiekvieną dieną jūs turite teisę ką nors pasirinkti. Mokykitės vertinti tai, ką turite. Skirkite laiko sau. Pasirinkite ką nors, kas paskatintų jus nusišypsoti ar pasijuokti iš savo kvailumo. Pasirinkite tai, kas jus sujaudintų, skatintų atkakliai siekti savo tikslų, bandyti vėl ir vėl. Rinkitės bendravimą su pozityviais žmonėmis. Jūsų dispozicijoje yra visi instrumentai ir resursai, kurie padės jums sukurti savo svajonių gyvenimą. Tai tik protingo pasirinkimo klausimas.

2020 08 10 07:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt