šeštadienis, balandžio 10 d.
2 Zodiako ženklai, kurie gali atleisti moteriai už neištikimybę
Alfa.lt

Stipriosios lyties atstovai praktiškai niekada neatleidžia savo išrinktajai už meilės nuotykius su kitu. Merginos neištikimybę jie laiko visiškai netoleruotinu dalyku.

Jie negali suprasti, kad patys pastūmėjo moterį neištikimybei. Tai ir būna jų audringos reakcijos priežastimi.

Ir vis dėlto yra dvi išimtys iš taisyklės. Du Zodiako ženklai sugeba atleisti savo moteriai už neištikimybę ir suvokti savo kaltės dalį dėl tokio jos poelgio.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai būna pavydūs . Jiems būdingas savininkiškumo jausmas. Galima pamanyti, kad jie niekada nesugebės atleisti savo neištikimai draugei ir susitaikyti su ja.

Ir vis dėlto Jautis paprasčiausiai suteiks jai dar vieną šansą, galimybę užglaistyti savo kaltę. Atsiprašinėti ir atgailauti damai teks daugybę metų. Ji turės pataikauti Jaučiui, įrodinėti jam, kaip jam pasisekė, kad ją sutiko.

Anksčiau ar vėliau vyras atgaus pasitikėjimą savo gyvenimo drauge, leis jau būti šalia ir atstatys su glaudų emocinį ryšį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis sugebės atleisti neištikimai gyvenimo draugei, jei sužinos apie jos išdavystę. Mat jis sugebės įsigilinti ir suprasti ją – juk ir pats yra laisvę mylintis ir per daug nevaržantis savęs. Liks tik klausimas, kaip ilgai po neištikimybės jis sugebės slėpti savo nepasitenkinimą.

Gali būti taip, kad Vandenis neištvers, pradės priekaištauti moteriai dėl to, ką ji iškrėtė. Bet jeigu Vandenis ją myli, tai jis nepaleis jos niekada. Jis leis damai ištaisyti susiklosčiusią situaciją ir atpirkti savo kaltę.

Galiausiai jų sąjunga bus išsaugota. Galima dalykas, kad jų santykiai po damos neištikimybės taps dar tvirtesni nei anksčiau.

Reikia pridurti, kad nuolat atleidinėti už neištikimybes šie Zodiako ženklai negali. Moteriai nedera atsipalaiduoti ir manyti, kad ji liks nebaudžiama ir gali daryti, ką tik širdis geidžia. Jai teks susiimti ir padėti nemažai pastangų ryšiui sutvirtinti.

2021 02 14 14:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt