ketvirtadienis, sausio 21 d.
2021-ųjų meilės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Alfa.lt

Žmogui gyvenime reikia ne tik duonos ir stogo virš galvos, bet ir meilės. Kaip seksis 2021-aisiais meilės srityje, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

2021-ieji metai jums žada romantišką laikotarpį, kuris bus kupinas netikėtumų ir malonių staigmenų. Pirmoje metų pusėje neįsipareigojusiems Avinams gali atrodyti, kad ir dar vienerius metus teks likti vienišiems, tačiau labai greitai viskas gali pasikeisti. Savo antrąją pusę galite sutikti visiškai netikėtai ir tai tikrai pakeis jūsų gyvenimą.

Visą savo laiką norėsite skirti vien tik savo partneriui, todėl gali nukentėti kitos gyvenimo sritys. Vis dėlto, nerimauti tikrai nereikėtų – labai greitai viskas stos į savas vėžes. Įsipareigoję Avinai taip pat gali tikėtis malonių staigmenų, kurios į kasdienybę įneš naujų spalvų. Galite būti tikri – romantiškas laikotarpis neapsiribos vien tik vakarienėmis žvakių šviesoje! 

JAUTIS

(04 21–05 20)

2021-ieji metai Jaučiams bus tikrai įsimintini. Meilė taps varomąja jėga, kuri leis irtis į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų. Vien tik pagalvoję apie savo mylimą asmenį įgausite daugiau jėgų, todėl visi darbai eisis tarsi iš pypkės. 2021 metai bus palankūs vestuvių ar šeimos pagausėjimo planavimui, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria būti ryžtingesniems ir siekti savo svajonių.

Neįsipareigoję Jaučiai turės daugybę progų sutikti savo antrąją pusę, tačiau tik nuo jų pačių priklausys, ar jie to nepraleis. Pasistenkite bent kartais atsitraukti nuo darbų ir apsižvalgyti aplinkui – didelė tikimybė, kad būtent tai jums padės pamiršti savo vienatvę. Žvaigždės pataria būti atidiems renkantis savo partnerį: gali būti, kad vienu metu teks apsvarstyti net kelias kandidatūras. Vadovaukitės savo intuicija – ji 2021-aisiais metais bus ypatingai stipri.

JAUTIS

(04 21–05 20)

2021-ieji metai Jaučiams bus tikrai įsimintini. Meilė taps varomąja jėga, kuri leis irtis į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų. Vien tik pagalvoję apie savo mylimą asmenį įgausite daugiau jėgų, todėl visi darbai eisis tarsi iš pypkės. 2021 metai bus palankūs vestuvių ar šeimos pagausėjimo planavimui, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria būti ryžtingesniems ir siekti savo svajonių.

Neįsipareigoję Jaučiai turės daugybę progų sutikti savo antrąją pusę, tačiau tik nuo jų pačių priklausys, ar jie to nepraleis. Pasistenkite bent kartais atsitraukti nuo darbų ir apsižvalgyti aplinkui – didelė tikimybė, kad būtent tai jums padės pamiršti savo vienatvę. Žvaigždės pataria būti atidiems renkantis savo partnerį: gali būti, kad vienu metu teks apsvarstyti net kelias kandidatūras. Vadovaukitės savo intuicija – ji 2021-aisiais metais bus ypatingai stipri.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Meilės srityje Dvyniams žadamos tikrai malonios permainos, kurios gali įkvėpti dideliems žygdarbiams. Jums gali būti sunku jausti tvirtą pagrindą po kojomis, tačiau žvaigždės pataria nusileisti ant žemės, ir vadovautis ne vien tik savo širdimi, bet taip pat ir sveiku protu.

2021 metais bus itin didelė naujų pažinčių tikimybė: jus gali apakinti nepažįstamo asmens žavesys, tačiau žvaigždės pataria būti atsargesniems, ir stačia galva nenerti į naujus santykius.

Jei esate įsipareigoję, jums gali tekti sukaupti visą savo stiprybę ir atsispirti pagundoms, kurių tikrai netrūks. Naujų santykių pradžia gali atrodyti net labai viliojanti, tačiau turėtumėte prisiminti, kodėl esate kartu su savo partneriu: galbūt tai padiktuos jums atsakymą, kaip derėtų pasielgti.

Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo partnerio norams ir poreikiams: gali būti, atitolsite nuo savo antrosios pusės, todėl tai neigiamai paveiks jūsų santykius. Priminkite savo partneriui apie puoselėjamus šiltus jausmus, ir nepamirškite savo meilės įrodyti ne tik žodžiais, bet taip pat ir veiksmais. 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Asmeniniame gyvenime galimi įvairūs netikėtumai, kurie ir džiugins, ir liūdins. 2021 metais bus palanku nutraukti niekur nevedančius santykius ir pradėti visiškai naują gyvenimo etapą. Negailėkite kartu praleistų metų: jei kartu nebesijaučiate laimingi, tai yra pakankamai akivaizdus ženklas, kad jums reikėtų pasukti į skirtingas puses. Neskubėkite pradėti naujų santykių: nors įvairių progų 2021 metais tikrai netrūks, tačiau pirmiausia turite išsigydyti sielos žaizdas.

Vieniši Vėžiai vis dar nebus pasiryžę užmegzti ilgalaikius santykius, tačiau dėmesio vertų kandidatų tikrai netrūks. 2021 metais bus didelė trumpalaikių romanų tikimybė: net ir neilgai trunkantys santykiai į jūsų gyvenimą gali įnešti kažką naujo ir vertingo. Jei manote, kad atėjo laikas įsipareigoti, neskubėkite priimti sprendimų, ir pirmiausia tinkamai įvertinkite kandidatą. Didelė tikimybė, kad vėliau paaiškės, jog jus dominantis asmuo nėra toks, koks pasirodė iš pirmo žvilgsnio, taigi, praėjus kuriam laikui gali tekti skaudžiai nusivilti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtų asmeniniame gyvenime 2021 metais netrūks sumaišties. Santykiuose su antrąja puse gali kilti nesutarimų: tam turės įtakos būtent jūsų darbas. Jums tikrai nereikia rinktis vieną iš dviejų galimybių: turite pasistengti suderinti abi šias sritis, ir tuomet atmosfera namuose taps gerokai šiltesnė.

Ir vieniši, ir įsipareigoję Liūtai gali susidurti su įvairiausiomis pagundomis, kurios išmuš iš vėžių ir privers gerai pagalvoti kaip turėtumėte elgtis. Vis dėlto, žvaigždės pataria per daug nesukti galvos: greičiausiai viskas klostysis savaime.

Jei dar nesate įsipareigoję, tikėtina, kad 2021 metais reikšmingų pokyčių neįvyks: būsite taip užsiėmę, kad paprasčiausiai nepastebėsite žavaus nepažįstamojo, kuris vis bando atkreipti jūsų dėmesį. Jei pavargote nuo savo vienatvės, žvaigždės pataria būti atidesniems, ir bent kartais apsidairyti aplinkui: turėsite ne vieną progą užmegzti naujas pažintis. Deja greičiausiai šios pažintys bus trumpalaikės: anksčiau ar vėliau paaiškės, kad jūsų simpatija neatitinka jūsų keliamų reikalavimų, taigi, gali tekti pasukti skirtingais keliais.

Įsipareigojusiems Liūtams 2021 metai tikrai negailės iššūkių: didelė tikimybė, kad jums teks pakovoti dėl savo partnerio dėmesio ir įveikti aršius konkurentus. Nors gali tekti kaip reikiant pasistengti, tačiau pergalė bus tikrai saldi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Asmeniniame gyvenime Mergelių laukia pokyčiai. Gali būti, kad sutiksite savo seną meilę kuri vėl suvirpins jūsų širdį. Žvaigždės pataria prisiminti posakį, kuriame teigiama, kad du kartus į tą pačią upę neįbrisi, taigi, išvadas vertėtų pasidaryti patiems.

2021 metais Mergelėms bus sunku atsispirti pagundai galvoti apie praeitį, tačiau tai gali smarkiai pakenkti. Kuo daugiau dairysitės atgal, tuo labiau nematysite, kas vyksta aplinkui. Nesvarbu, kas nutiko praėjusiais metais, dabar turite susitelkti į ateitį, ir pasistengti, kad ji būtų kiek įmanoma šviesesnė. Jūsų partneris gali imti priekaištauti dėl dėmesio trūkumo, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Tik tuomet, jei būsite sąžiningi ne tik su savo partneriu, bet taip pat ir su savimi pačiu, galėsite atrasti dvasios ramybę ir judėti į priekį.

Jei santykiai su partneriu jau kurį laiką nedžiugina, tai gali būti aiškus ženklas, kad atėjo metas pasukti skirtingais keliais.

Jei vis dar nesate įsipareigoję, turėsite ne vieną progą užmegzti naujas pažintis, kurios jus tikrai džiugins, ir padės išsklaidyti niūrią kasdienybę. Kas žino, galbūt netikėta pažintis peraugs į kažką daugiau?

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Asmeniniame gyvenime Svarstyklės gali tikėtis malonių netikėtumų. Tiesa metų pradžioje atrodys, kad tiesiog plaukiate pasroviui ir jūsų gyvenime nieko įdomaus nevyksta, tačiau viskas pasikeis jau vasarį. Nuo šio mėnesio galėsite tikėtis neįprastų likimo vingių, kurie ir džiugins, ir vers šiek tiek pasistengti. Iššūkių netrūks ir vienišų, ir įsipareigojusių Svarstyklių gyvenime, tačiau tai nuspalvins jūsų kasdienybę, ir gyvenimą pavers kur kas įdomesniu.

Įsipareigojusios Svarstyklės galės mėgautis savo antrosios pusės dėmesiu: jausitės mylimi ir geidžiami, todėl sugrįžti į namus bus visada malonu. 2021 metai bus palankūs planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą: jei svarbius sprendimus vis atidėliodavote, dabar bus tikrai tinkamas metas imtis veiksmų.

Jei dar nesutikote savo antrosios pusės, didelė tikimybė, kad jūsų širdį suvirpins seniai pažįstamas asmuo, į kurį niekada nežiūrėjote kaip į potencialų partnerį. Netikėtas dėmesys jus tikrai maloniai nustebins, ir privers susimastyti, kaip vertėtų pasielgti. Žvaigždės pataria vadovautis savo intuicija – būtent ji padės priimti tinkamus sprendimus. Taip pat galite sulaukti slapto gerbėjo dovanų ar žavaus kolegos dėmesio. Nors atrodys, kad dabar nėra pats tinkamiausias metas užmegzti naujus santykius, tačiau atminkite, kad suteikdami kitam žmogui progą nieko neprarasite.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Asmeniniame gyvenime Skorpionai gali tikėtis sumaišties. Atrodys, kad jūsų partneris yra pernelyg nutolęs ir jums neskiria tiek dėmesio, kiek atseikėdavo anksčiau. Užuot kaltinę savo antrąją pusę turėtumėte gerai pagalvoti, ar dėl to nesate kalti patys: galbūt kurį laiką buvote pernelyg pasinėrę į darbus ir paprasčiausiai pamiršote, kad jūsų partneris taip pat norėtų sulaukti šiek tiek jūsų dėmesio. Vis dėlto, viskas yra pataisoma: jei susiimsite, ir karts nuo karto palepinsite savo antrąją pusę, santykiai gali tapti kur kas geresni.

Jei esate vieniši, antrame metų trimestre turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo išankstinių nuostatų – tik laikas gali parodyti, ar jums pakeliui. Nors jūsų sutiktas asmuo iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tiesiog tobulas, tačiau ilgainiui galite pastebėti trūkumų, kurie jums bus nepriimtini.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

2021-aisiais metais Šauliai gali tikėtis malonaus priešingos lyties atstovų dėmesio. Tai džiugins ir leis jaustis ypatingais, tačiau pasistenkite pernelyg neužriesti nosies, nes priešingu atveju kažkam galite tapti net atgrasūs.

Turėsite ne vieną galimybę užmegzti naujus santykius, o turintys antrąją pusę gali tikėtis malonių partnerio staigmenų. Nors smulkių nesutarimų netrūks, tačiau jūs žinote, kaip greičiau užkasti karo kirvį ir susitaikyti. Pasistenkite, kad buities smulkmenos neapkartintų jūsų santykių: nereikšmingus dalykus žvaigždės pataria paprasčiausiai praleisti pro akis, nes būtent tai padės susikurti darnius santykius.

Įsipareigojusiems šio ženklo atstovams žvaigždės pataria susidėlioti prioritetus, ir įsivertinti, kiek jums svarbi yra šeima. Didelė tikimybė, kad partneris ims priekaištauti dėl dėmesio trūkumo, todėl svarbu pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad ši situacija pasikeistų.

Vieniši Šauliai turės galimybę rinktis net iš kelių kandidatų, tačiau neskubėkite priimti pernelyg skubotų sprendimų – gali būti, kad po kurio laiko teks gailėtis dėl savo pasirinkimo. Atsiribokite nuo svarbių sprendimų priėmimo – jei tiesiog plauksite pasroviui, labai greitai žvaigždės jums pašnibždės atsakymą.

Antroje metų pusėje žvaigždės žada naujas pažintis, todėl įsipareigojusiems Šauliams tikrai netrūks pagundų. Tik nuo jūsų pačių priklausys, ar joms atsispirsite, todėl pagalvokite, kas jums yra svarbiau, – šeimos gerovė ar karštas trumpalaikis romanas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gali atrodyti, kad visi tik ir pešasi dėl jūsų dėmesio, todėl galite prarasti realybės nuojautą. Žinoma, nieko blogo jaustis ypatingais, tačiau perdėtas pasitikėjimas savimi gali neleisti pasiekti asmeninę laimę.

Jei esate įsipareigoję, visą savo dėmesį turėtumėte sutelkti į santykių puoselėjimą: nors pagundų tikrai netrūks, tačiau turėtumėte vertinti savo partnerį, ir prisiminti, kodėl pasirinkote būtent jį.

Apskritai 2021 metai bus romantiškas laikotarpis: turėsite progų įsipareigoti ar atnaujinti savo santuokos įžadus. Žvaigždės pataria pamiršti savo egocentriškumą, ir daugiau dėmesio skirti savo partnerio poreikiams. Jei gerai įsiklausysite, ko nori jūsų antroji pusė, santykiai taps kur kas geresni.

Jei dar nesate įsipareigoję, tik nuo jūsų pačių priklausys, ar pastebėsite jums dėmesį rodančius asmenis. Nors 2021 metais tikimybė sutikti savo išrinktąjį yra ganėtinai nedidelė, tačiau turėsite progų pasilepinti priešingos lyties atstovų dėmesiu ir pasidžiaugti romantiškomis akimirkomis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Meilės srityje Vandeniai gali tikėtis tikros sumaišties: žvaigždės yra parengusios staigmenų ir įsipareigojusiems, ir vienišiems Vandeniams.

Įsipareigoję Vandeniai gali sužinoti savo antrosios pusės paslaptį, kuri juos privers į savo partnerį pažvelgti visai kitomis akimis. Vis dėlto, net ir tada, jei jausitės išduoti ir įskaudinti, turėtumėte ieškoti būdų, kurie padėtų viską pradėti nuo pradžių. Nepriimkite skubotų sprendimų – vėliau dėl to gali tekti gailėtis. Beje, su savo antrąja puse galite nesutarti dėl įvairių kasdienių smulkmenų, ir tai gali peraugti į tikrai rimtus konfliktus. Vis dėlto, jei rasite būdų atsipalaiduoti, į viską žvelgsite kitomis akimis, taigi, atmosfera namuose taps kur kas geresnė.

Neįsipareigojusiems Vandeniams gali tekti sutikti ne vieną dėmesio vertą asmenį, taigi, gali tekti rinktis net iš kelių kandidatų. 2021 metų viduryje turėtumėte būti itin atidūs, nes šiuo laikotarpiu naujų santykių tikimybė bus didžiausia. Nors priimti sprendimą gali būti sudėtinga, tačiau tuomet, jei atsiduosite likimui į rankas, viskas stos į savas vėžes. Metų pabaigoje gali atrodyti, kad sutikote sau skirtąjį asmenį, tačiau tik laikas parodys, kaip viskas yra iš tiesų. Visgi, jei mėgaujatės savo vienatve, reikšmingų pokyčių tikrai nelaukite, – viskas tekės įprasta vaga.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Meilės srityje Žuvys neturėtų tikėtis didelių permainų. Įsipareigoję šio ženklo atstovai turės daugybę progų planuoti romantiškas išvykas, tačiau dėl didelio užimtumo tokias galimybes galite paprasčiausiai praleisti. Žvaigždės pataria įsigilinti į savo partnerio poreikius ir nepamiršti jam skirti pakankamai dėmesio.

Jei vis dar ieškote savo išrinktojo, didelė tikimybė, kad jį sutiksite antroje metų pusėje. Šiuo laikotarpiu bus didelė naujų pažinčių tikimybė, o tuomet, jei būsite pakankamai akyli, tikrai pastebėsite priešingos lyties atstovų siunčiamus ženklus. Nors tikimybė užmegzti ilgalaikius santykius bus gana nedidelė, tačiau tai tikrai nereiškia, kad neturėtumėte suteikti progos jus pažinti artimiau. Beje, žvaigždės pataria kuo mažiau klausytis, ką kalba kiti, o renkantis gyvenimo partnerį klausyti tik savo širdies.

2021 01 02 13:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt