šeštadienis, gruodžio 5 d.
2021-ųjų metų horoskopas Dvyniams
Alfa.lt

2021-aisiais metais didžiausių pokyčių galite tikėtis finansų ir meilės srityse. Ateinantys metai bus labai permainingi, todėl nespėsite susivokti, ar jums sekasi, ar vėl užklupo bėdų banga. Vis dėlto metai bus tikrai įdomūs: likimas jums negailės malonių staigmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę ir leis atrasti tokias veiklas, apie kurias anksčiau nė nesusimąstydavote.

Nors norėsite kuo daugiau laiko praleisti mėgaudamiesi naujomis veiklomis, tačiau būtent dėl to gali nukentėti jūsų darbo rezultatai. Žvaigždės pataria susidaryti griežtą dienotvarkę ir jos nuosekliai laikytis: tokiu atveju atrodys, kad per dieną spėjate nuveikti kur kas daugiau, todėl turėsite laiko ir savo gyvenimo malonumams.

Nors karjeros srityje nereikėtų tikėtis didelių permainų, tačiau turėsite ne vieną progą pasinaudoti papildomo uždarbio galimybėmis. 2021 metais Dvyniams žvaigždės žada praturtėjimą, tačiau pasistenkite, kad pinigai jūsų neapakintų. Vertėtų atsakingiau planuoti didesnius pirkinius ir vengti nereikalingo pinigų švaistymo, nes metų pabaigoje gali būti sunku sudurti galą su galu. Taip pat nerekomenduojama kitiems skolinti pinigų: didelė tikimybė, kad skolos ilgai neatgausite.

Meilės srityje Dvyniams žadamos tikrai malonios permainos, kurios gali įkvėpti dideliems žygdarbiams. Jums gali būti sunku jausti tvirtą pagrindą po kojomis, tačiau žvaigždės pataria nusileisti ant žemės, ir vadovautis ne vien tik savo širdimi, bet taip pat ir sveiku protu.

2021 metais bus itin didelė naujų pažinčių tikimybė: jus gali apakinti nepažįstamo asmens žavesys, tačiau žvaigždės pataria būti atsargesniems ir stačia galva nenerti į naujus santykius.

Jei esate įsipareigoję, jums gali tekti sukaupti visą savo stiprybę ir atsispirti pagundoms, kurių tikrai netrūks. Naujų santykių pradžia gali atrodyti net labai viliojanti, tačiau turėtumėte prisiminti, kodėl esate kartu su savo partneriu: galbūt tai padiktuos jums atsakymą, kaip derėtų pasielgti.

Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo partnerio norams ir poreikiams: galbūt atitolsite nuo savo antrosios pusės, todėl tai neigiamai paveiks jūsų santykius. Priminkite savo partneriui apie puoselėjamus šiltus jausmus ir nepamirškite savo meilės įrodyti ne tik žodžiais, bet ir veiksmais.

Tikėtina, kad 2021-aisiais metais Dvyniai bus išsiblaškę ir skųsis atminties pablogėjimu. Žvaigždės pataria to neignoruoti, ir atrasti būdų, kurie padėtų pakeisti šią situaciją. Taip pat galimi kiti neženklūs sveikatos sutrikimai, į kuriuos nenumokite ranka: jei į gydytoją kreipsitės laiku, tokiu atveju galėsite išvengti klastingų ligų. 

2020 11 14 15:01
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt