ketvirtadienis, liepos 7 d.
2022 m. karjeros horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Karjera

2022 m. nebus geri karjeristams, siekiantiems iškilti bet kokia kaina ir nevengiantiems lipti per kitų galvas. Daugiausia šansų tobulėti, pagerinti savo socialinę padėtį ir kilti karjeros laiptais turės tie žmonės, kurie darbuosis atkakliai ir įnirtingai, negailėdami prakaito ir jėgų. Jie būtinai bus pastebėti ir įvertinti. Jų gyvenimas vienaip ar kitaip pagerės.

Tigro metai palankiausi bus kūrybinių profesijų atstovams – menininkams, rašytojams, kūrėjams, išradėjams, kai kurių sričių mokslininkams ir visiems tiems, kuriems kyla originalių idėjų ir kurie ryžtasi jas įgyvendinti. Dauguma iš jų 2022 m. išgarsės ir sulauks pripažinimo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas iš prigimties yra tikras karjeristas, nebijantis lipti per kitų galvas dėl siekiamo tikslo. Deja, toks metodas ne visada būna efektyvus. Tigro metais jis turės leistis į kompromisus, derėtis ir net sutikti su nuolaidomis dėl galimos naudos ateityje.

Tokie Avino charakterio pokyčiai padės jam tapti mažiau pažeidžiamam ir pasiekti didesnę sėkmę. 2022 m. sumažės Avino priešininkų ir konkurentų skaičius, padaugės sąjungininkų ir pagalbininkų. Šio ženklo atstovai bus linkę į individualią veiklą ar privatų verslą. Jiems bus maloniau vadovauti kitiems, nei būti vadovaujamiems, todėl neįstengiantis užimti vadovo posto Avinas bus linkęs verčiau dirbti vienas, juoba kad pagalbininkų susirasti jam nebus sunku.

Tigro metais Avinui seksis sudaryti naudingas sutartis su rimtais partneriais. Vadovaujančius postus užimantiems šio ženklo atstovams svarbiausia bus palaikyti gerus santykius su pavaldiniais, kitaip jie negalės išsilaikyti savo poste iki metų pabaigos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

2022 m. šeimininko Tigro ir mylimo žmogaus paskatintas Jautis bandys iš pagrindų pakeisti savo požiūrį į darbą ir darbo stilių. Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie dirba dideliuose kolektyvuose, tai padaryti bus sudėtingiau, nes jų viršininkai įpratę apkrauti juos sunkiais darbais, todėl net gerai argumentuotą Jaučio atsisakymą vadovai galės palaikyti maištu. Jie galės Jautį su triukšmu išmesti iš darbo, net neatsižvelgdami į jo ankstesnius nuopelnus. Užguitas Jautis gali ir pats su jam būdingu ryžtingumu išeiti iš darbo ir pradėti ieškoti sau geresnės vietos, labiau atitinkančios jo talentus ir potencialą.

Kai kurie šio ženklo atstovai 2022 m. išvyks padirbėti į kitas šalis ir pagerins savo materialinę padėtį. Sėkmė ir namuose, ir svetur 2022 m. lydės tuos asmenis, kurie pradės savo verslą, įsteigs nedidelę įmonę ar užsiims gamyba.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Įsimylėję Dvyniai 2022 m. per savo aistrą gali visai pamesti galvą ir nustoti dirbti visu tempu. Dar daugiau: jų neatidumas gali brangiai kainuoti kompanijai ir atnešti didelių nuostolių, todėl žvaigždės pataria griežtai atskirti darbą nuo jausmų ir nežlugdyti savo karjeros dėl laikinos aistros.

Sėkmė lydės tuos šio ženklo atstovus, kurie yra susituokę ir gyvena santarvėje su savo antrąja puse. Šie žmonės dirbs su įkvėpimu ir uždegs kitus kolektyvo narius savo entuziazmu, taps neformaliais lyderiais ir galiausiai atkreips į save vadovybės dėmesį.

Nuo rugpjūčio iki lapkričio mėnesio Dvyniai turės daugiausia šansų pasilypėti aukščiau karjeros laiptais. Ypač sėkmingi Dvyniai bus darbe, kuris reikalauja kūrybinės gyslelės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Konkurencija įmonėje, kurioje darbuojasi Vėžys, nuo pat pirmųjų 2022 m. mėnesių gali gerokai padidėti, todėl jo santykiai su kolegomis neišvengiamai paaštrės.

Vėžiui bus nelengva atsilaikyti konkurencinėje kovoje. Kai kurie šio ženklo atstovai neištvėrę savu noru gali išeiti iš darbo, palikdami šiltą vietelę kitiems, ir paskui gailėtis. Šiems žmonėms teks ilgai ieškotis darbo arba sutikti dirbti už menkesnį atlyginimą ir būti labiau apkrautiems. Žvaigždės pataria tokiems žmonėms pamąstyti apie individualią veiklą arba rinktis tokį darbą, kuris būtų susijęs su kelionėmis ir komandiruotėmis. Tada jie turės daugiau perspektyvų, galės tobulėti.

Sėkmingiausi 2022 m. bus tie Vėžio ženklo atstovai, kurie dirbs kūrybinį darbą arba ims vystyti savo kūrybinius polinkius. Svarbiausiai jiems bus netingėti, stengtis įgyvendinti savo idėjas ir tobulintis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

2022 m. iš šalies galės atrodyti, kad viskas, kuo užsiima Liūtas, jam pavyksta lengvai, beveik be jokių pastangų. Iš tikrųjų dėl kiekvienos pergalės Liūtui reikės pasistengti, prisiimti atsakomybę ir pasinaudoti savo naudingais ryšiais.

Žvaigždės įspėja Liūtą, kad 2022 m. atsiras kaip niekad daug pavyduolių ir bloga linkinčių, kurie kaišios jam pagalius į ratus ir bandys išstumti jį iš užimamos vietos. Atlaikyti tokį puolimą bus nelengva, todėl Liūtui 2022 m. pradžioje reikia susirasti bendražygių ir stiprių gynėjų.

Rudenį jam teks išgyventi kelias revizijas, auditus ar patikrinimus, kuriuos paskatins pavyduoliai ir priešininkai, tikėdamiesi surasti kabliukų, kuriais galėtų apkaltinti Liūtą nesąžiningumu, sukčiavimu ar pinigų pasisavinimu. Žvaigždės pataria jam nuo pat 2022 m. pradžios atidžiai tvarkyti dokumentus ir buhalteriją.

MERGELĖ

(08 24 –09 23)

Mergelės ženklo atstovų situacija darbe Tigro metais bus dvilypė. Viena vertus, jos tiksliai vykdys visas užduotis ir sugebės išspręsti net sudėtingas problemas, kurių neįveiks kiti. Kita vertus, jų iniciatyvos stoka ir tingėjimas pakovoti dėl geresnės vietos sau glumins vadovus, todėl jie neskubės paaukštinti ar perkelti Mergelės į aukštesnį postą ir padidinti atlyginimo.

Be to, 2022 m. Mergelė bus kaip niekad užsispyrusi, nenorės leistis į kompromisus, įsiklausyti į protingus kitų žmonių patarimus. Todėl ji gali prisidaryti problemų darbe ir net rizikuoti būti atleista.

Tie šio ženklo atstovai, kurie turi savo verslą ar bandys jį pradėti 2022 m., vystysis sunkiai dėl savo lankstumo stokos ir nesugebėjimo nustebinti klientų. Antrą pusmetį Mergelė taps sumanesnė ir lengviau užmezganti kontaktus su reikalingais žmonėmis. Jai pasitaikys šansų susirasti naują, įdomų darbą. Nuo rudens verslo reikalai ims klostytis sėkmingiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2022 m. Svarstyklės daug laiko ir energijos skirs savirealizacijai ir tobulėjimui toje srityje, kurioje darbuojasi, ar versle, kuriuo užsiima. Šio ženklo atstovai bet kurioje profesijoje pademonstruos puikius organizacinius sugebėjimus, talentą sutelkti ir motyvuoti reikalingus žmones į tvirtą komandą. Jie pasižymės nepaprasta intuicija ir padės įmonei gauti pelno.

Žvaigždės perspėja šio ženklo atstovus, kad vengtų neapgalvotų poelgių ir sėkmės apakinti nebandytų Tigro metais užsiimti individualia veikla ar privačiu verslu, jeigu to nedarė anksčiau. Be kolegų, specialistų ir bendražygių pagalbos jie nesugebės išsilaikyti ir praras investuotas lėšas, bankrutuos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono karjeros ambicijos Tigro metais bus didelės. Šio ženklo atstovai iš prigimties yra tikri maksimalistai, nemėgstantys nusileisti ir atsisakyti savo ketinimų. 2022 m. jie turės galimybę užmegzti daug naudingų pažinčių su žmonėmis, kurie bus nusiteikę palaikyti ir padėti jiems. Tad yra didelė tikimybė, kad Skorpionas gerokai suklestės susipažinęs ir ėmęs bendradarbiauti su kūrybingu, įtakingu ir turtingu asmeniu. Šiame tandeme Skorpionas taps pagrindine varomąja jėga, nes šalia neišsenkamos energijos jis turi daug naudingų ryšių ir sugeba meistriškai manipuliuoti žmonėmis.

Čia svarbu, kad Skorpionui niekas nevadovautų, nes jam labai sunku susivaldyti, nutylėti, neišrėžti į akis savo pretenzijų ir nesukelti skandalų, neišprovokuoti konfliktų. Ne vienas šio ženklo atstovas, dirbantis kompanijai, 2022 m. pats savo noru išeis iš darbo ar pereis į kitą vietą, kad būtų mažiau priklausomas nuo bendradarbių ir galėtų veikti savarankiškai.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atvirai kalbant, 2022 m. Šauliui nesiseks karjeros reikalai. Tiesa, kai kurie šio ženklo atstovai bandys pakeisti darbą ir pereiti į tokią vietą, kur būtų labiau vertinami ir suprantami, tačiau retas toks bandymas bus sėkmingas. Daugumai jų teks susitaikyti su savo padėtimi ir likti senoje darbo vietoje arba pasirūpinti savo kvalifikacijos kėlimu, stoti mokytis ar užsirašyti į kursus, kad galėtų tikėtis ateityje gauti vertingesnį darbą.

Nuo 2022 m. rugsėjo Šauliui teks išgyventi sudėtingą laikotarpį, kai padažnės konfliktų kolektyve, jis jausis darbe taip blogai, kad net užsimanys išeiti. Jam svarbu bus ištverti kurį laiką, nes metų pabaigoje situacija ims gerėti, santykiai pagerės ar bent pavyks su kolegomis sudaryti paliaubas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

2022 m. pradžia Ožiaragiui bus panaši į ankstesnius metus. Jam teks atkakliai ir sunkiai triūsti, neretai aukojant savo laisvalaikį darbui. Dėl to kentės šeima. Milžiniškus projektus teks įveikti nesiblaškant ir kontroliuojant viską pačiam, kad laurai už nuveiktus darbus neatitektų kitiems.

Nuo pavasario vidurio iki rudens pabaigos Ožiaragis ryšis pagyventi laisviau, skirdamas pakankamai dėmesio šeimai, keliaudamas, mėgaudamasis malonumais ir meile, tačiau mažiau jėgų atiduodamas pagrindiniam darbui. Jis pamatys, kad niekas negriūna dėl to, kad jis nustojo plėšytis. Deja, toks elgesys sutrukdys jam padaryti karjerą ir užimti aukštesnį postą.

Ožiaragiui bus naudinga šiek tiek atsikvėpti, sulėtinti tempą ir pradėti kurti ateities planus, nes metų viduryje jam kils genialių idėjų. Metų pabaigoje Ožiaragis energingai imsis naujo projekto arba pradės savo verslą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio karjeros perspektyvos 2022 m. bus gana miglotos. Viskas tik todėl, kad retas šio ženklo atstovas Tigro metais dirbs tokį darbą, apie kurį svajojo. Dauguma darbuosis ten, kur likimas juos nubloškė, tik dėl pinigų, nejausdami jokio pasitenkinimo ir entuziazmo.

Gali atsitikti taip, kad naujas žmogus, su kuriuo Vandenis susipažins 2022 m., taps jam toks artimas, kad pakeis jo pasaulėžiūrą, paskatins įgyvendinti savo svajones ir darbuotis ten, kur linksta širdis. O Vandeniui labiausiai prie širdies gali būti kūrybinis arba komercinis darbas, viliojantis galimybe daryti įtaką žmonėms ir užkrėsti juos savo idėjomis.

Vandenio hobis iki metų pabaigos gali virsti pagrindine veiklos sritimi ir pradėti nešti nemažas pajamas. Lapkričio ar gruodžio mėnesį Vandenis išeis iš nusibodusio ir neperspektyvaus darbo ir ims duoną pelnytis dirbdamas širdžiai mielą darbą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovai iš prigimties nėra karjeristai, tačiau 2022 m. dauguma jų, atitinkamai susiklosčius aplinkybėms, bus priversti priimti atsakingus sprendimus. Į juos bus nukreiptas bendradarbių ir vadovų dėmesys. Jiems gali tekti apsispręsti, ar verta užimti siūlomą vadovaujantį postą, susijusį su įtampa, atsakomybe ir nervų gadinimu, kuriuos Žuvims ištverti būtų sunku, ar likti toliau dirbti rutininį darbą ir leisti vadovauti kitiems. Supranta, kad nuo šio pasirinkimo priklausys jų tolimesnis kelias.

Sėkmingi Tigro metai bus kūrybinių profesijų atstovams, kurie triūs ir kurs nenuilstamai, tačiau sugebės prasimušti ir išgarsėti metų pabaigoje.

2022 01 06 16:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt