pirmadienis, gegužės 10 d.
3 dalykai, kurių moterims verta pasimokyti iš vyrų
Alfa.lt

Panašu, kad vyrai vis dėlto lengviau ir teisingiau reaguoja į tuos dalykus, kuriuos mes, moterys, perdedame ir per giliai imame į širdį. Štai trys atvejai, į kuriuos moterims nepakenktų įsigilinti ir išsiaiškinti, kaip į juos žiūri vyrai.

Moterys, pasimokykite iš vyrų šių trijų dalykų!

1. Pasirinkti save ir savo poreikius daugeliu atvejų, paprasčiau ir lengviau žiūrėti į „santykių aiškinimąsi“.

Vyrai taip smarkiai myli save, kad beveik niekada savęs nepamiršta ir neims aukoti visko pasaulyje, kad užsitarnautų kažkieno meilę. Jie ir taip jaučiasi gražuoliai, kam jiems dar stengtis? Ko nepasakytume apie moteris, kurios neriasi iš kailio, kad tik patrauktų į save mylimo žmogaus dėmesį.

Be to, vyrai taip myli save, kad nenori „purvintis“ aiškindamiesi santykius. Jeigu konfliktų kyla per dažnai, tai jie nepradeda kaip moterys labiau kapstytis savyje ir visų kaltinti, o paprasčiausiai nusprendžia, kad jiems nereikia santykių, kur vyksta nuolatiniai barniai ir skandalai. Moterys pasirengusios daugybę metų kentėti ir keisti save, kad įtiktų partneriui, „kad tik jis būtų šalia“, o kai iš to vis tiek nieko gero neišeina, tada jos supranta, kiek metų praleido tuščiai.

2. Vyrai niekada nesistengia metų metais pateisinti blogo moterų elgesio su jais ir labai retai atleidžia už neištikimybę.

Vyras neketina taip gyventi ir taip kentėti. Jis žino, kad galima gyventi geriau, tad kam jam šalia žmogus, kuris nevertina, nemyli ir negerbia jo? To negalime pasakyti apie moteris, kurios, net matydamos ir girdėdamos aliarmo signalus vyro kalboje ar elgesyje, toliau užmerkia akis. Vyras taip nesielgia.

Jis žino, kokią moterį nori matyti šalia – tą, kuri padeda jam jaustis tikru vyru būtent šalia jos. Kuri gerbia jį ir visada su džiaugsmu ir dėkingumu priima jo žygdarbius, kuriuos jis daro iš meilės ir atsidavimo jai. Jam nereikia jos aukų. Jam reikia tik pagarbos, meilės ir ištikimybės.

Kaip tik todėl vyras kreipia dėmesį į tai, kaip elgiasi moteris, kaip mąsto, apie ką kalba, kai tikrai ieško sau žmonos, o ne paprasčiausios pramogos vienai nakčiai.

Vyras bus labai dėmesingas ir savo pojūčiams šalia tos moters, nė vienas aliarmo signalas nebus praleistas. Juk jam tai yra labai svarbu ir rimta.

3. Vyrai skiria sąvokas „moteris rimtiems santykiams, tinkanti žmonos vaidmeniui“ ir „moteris tik seksui“.

Vyras emocionaliai mažiau prisiriša prie kiekvienos savo moters, su kuria užsiima seksu. Jis aiškiai skiria, kad su ana moterimi buvo „tik seksas“, o su šita jis nori būtent rimtų santykių.

Ir jis nesistengia padaryti iš kiekvienos moters, su kuria užmezga artimus santykius, savo idealo ir nemato kiekvienos savo žmonos vaidmenyje.

Kad suprastų, kas yra prieš jį ir kokį vaidmenį jo gyvenime gali atlikti šis žmogus, jam reikia laiko. Būtent to dažniausiai pritrūksta moterims santykiuose. Jos nuolat kažkur skuba, tiksliau ištekėti, ir ne taip jau svarbu už ko, priskiria neegzistuojančius bruožus kiekvienam vyrui, su kuriuo užmezga santykius, ir tiki, kad jis yra idealas.

Moterys retai kada mato priešais save tikrą žmogų, rašo portalas „Econet“. Nesuvokia, jog seksas kartais būna tik seksas, o ne garantija, kad artimiausiu metu ji susituoks su tuo vyru ir susilauks vaikų.

Kaip matote, yra ko pasimokyti iš vyrų. Ypač meilės sau, sugebėjimo nedramatizuoti ir viską savo gyvenime maksimaliai supaprastinti.

2021 04 27 20:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt