pirmadienis, kovo 1 d.
3 darbai, kurių geriau neatidėti rytdienai, kad ir kaip būtumėte pavargę
Alfa.lt

Jeigu reikia padaryti kažką svarbaus, naudinga gerai apgalvoti ir neskubėti priimti sprendimo. Tačiau būna tokių reikalų, kuriems vilkinimas būna nepateisinamas ir juos reikia padaryti nedelsiant.

Daug reikalų galima atidėti rytdienai, kad galėtume pažvelgti į viską nauju žvilgsniu ir geriau įvertinti. Bet tai negalioja trims dalykams. Nesvarbu, kaip būtumėte pavargę, reikia juos atlikti tą pačią dieną.

Štai tie trys dalykai.

Susitaikymas su tuo, kurį mylite.

Jeigu įskaudinote artimą žmogų, susipykote dėl menkniekių, prikalbėjote neteisingų, įžeidžiančių žodžių, nelaukite rytdienos. Dar senovės išminčiai mokė, kad negalima su pykčiu sutikti saulės patekėjimo. Paprašykite atleidimo ir susitaikykite anksčiau, nei atsigulsite miegoti ar išauš nauja diena.

Viena moteris susipyko su tėvu. Prikalbėjo telefonu užgaulių dalykų, iš dalies teisingų. Tėvas iš pradžių ginčijosi ir pyko, paskui sutrikęs nutilo.

Duktė nusiramino ir pradėjo gailėtis dėl to, ką prišnekėjo. Nusprendė ryte paskambinti ir susitaikyti. Bet ryte sužinojo, kad naktį tėvas mirė nuo širdies priepuolio. Ir nebeliko su kuo taikytis. Ir sugrąžinti nieko atgal neįmanoma.

Geras darbas kaip pagalba kitam

Neatidėkite pagalbos rytdienai, jeigu galite padaryti šiandien.

Vienas vyras norėjo padėti draugui – atvežti jam pinigų ir vaistų. Bet taip pavargo, kad nusprendė tai padaryti kitą dieną. Atsigulė miegoti, o ryte sužinojo, kad draugo nebėra.

Gal jis ir nebūtų išgelbėjęs savo draugo, bet dabar jis kankinasi dėl šios netekties. Pinigai liko, o draugo nebėra. Jam nieko nebereikia.

Jeigu galite padėti, padėkite dabar.

Teisingumo atstatymas

Tokio dalyko neatidėkite rytdienai. Jeigu nuo jūsų priklauso kitų gerovė, reputacija ir saugumas, neatidėkite rytdienai savo veiksmų. Įsikiškite, nepaisant nuovargio ir tingėjimo.

Sykį teisingas kalifas Umaras labai pavargo ir atsigulė. Diena buvo labai sunki. Pas jį atėjo sūnus ir paklausė, nejaugi jis ruošiasi miegoti. O kai žmonės, iš kurių neteisėtai atimtos žemės, kurie laukia jos sprendimo ir išgelbėjimo?

Kalifas atsakė, kad išspręs rytoj. Kitą dieną jis apgins žmones nuo prievartos ir neteisybės, jeigu tokia bus Aukščiausiojo valia.

O sūnus atsakė: „Ar tu esi tikras, kad išgyvensi iki rytojaus, tėve? Ir ar tie žmonės išgyvens iki kitos dienos? Ar tu turi garantiją? Iki rytojaus gali atsitikti bet kas. Ir teisingumas pavėluos arba pasirodys nebereikalingas“.

Ir kalifas atsikėlė. Jis suprato ir padėkojo sūnui. Atstatė teisingumą, išgelbėjo nekaltus žmones nuo engėjų.

Todėl kad niekas nežadėjo mums, kad rytoj viskas tęsis. Ir kad turime marias laiko priešakyje. Ir kad kiti žmonės yra nemirtingi. Reikia gultis miegoti su lengva širdimi ir su meile artimiesiems, žinant, kad padarėme viską, kas nuo mūsų priklausė.

Mat ne nuo mūsų priklauso, ar išauš rytojus mums ir kitiems.

Šaltinis: „Zen.yandex“.
2021 02 16 20:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt