pirmadienis, lapkričio 29 d.
3 infantilūs Zodiako ženklai, kuriais negalima pasikliauti
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Infantilus

Kiekvienam kartais tenka susidurti su infantiliais žmonėmis – vengiančiais atsakomybės, bijančiais priimti rimtų sprendimų, nekuriančiais ateities planų.

Jie gyvena viena diena, vietoj amžinų vertybių renkasi greitą pasitenkinimą ir lengvai gaunamas gėrybes.

Astrologai mano, kad tokių asmenybių dažniausiai pasitaiko tarp trijų Zodiako ženklų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Vėjavaikiški Dvyniai pasižymi nepastovumu ir žaismingu charakteriu. Jie gyvena šia diena, plaukia pasroviui ir vengia susimąstyti apie rimtus dalykus.

Gamta juos apdovanojo nepaprastu žavesiu, su kuriuo jie pasiekia savo tikslų, tačiau jiems trūksta rimtumo ir tvirtos vidinės šerdies. Dvyniai nenori prisiimti atsakomybės už svarbius sprendimus ir išsisukinėja nuo pokalbių ta tema.

Dvyniai yra svarbiausi hedonistai iš viso Zodiako žvaigždyno. Jie mėgsta pasilinksminimus, ryškų gyvenimą ir nerūpestingumo atmosferą.

Visą savo gyvenimą jie vaidina įvairius vaidmenis, adaptuojasi prie besikeičiančių aplinkybių ir retai kada iš tikrųjų suauga.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Kūrybingas Vandenis nekenčia suaugusiųjų gyvenimo su jo nykiomis problemomis. Pilka kasdienybė slegia jį.

Vandenis iš prigimties yra maištininkas ir revoliucionierius, mėgsta laužyti nusistovėjusius stereotipus. Jis yra neatsakingas ir infantilus, bet tai ne charakterio bruožas, o sąmoningas pasirinkimas.

Vandenis – nihilistas, abejojantis visomis visuomeninėmis vertybėmis ir besišaipantis iš jų.

Kai kurie jo poelgiai gali tiesiog šokiruoti, bet Vandenis ir siekia tokio efekto.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino infantilizmas pasireiškia savisaugos instinkto stoka. Jis mėgsta rizikuoti, jam reikia vis naujų emocijų ir įspūdžių. Labai dažnai šio Zodiako ženklo atstovai užsiima pavojingu sportu, nesusimąstydami apie savo sveikatą ir saugumą.

Ieškodamas naujos adrenalino dozės, Avinas pamiršta apie tai, kad turi artimuosius, kurie jaudinasi dėl jo.

Šio Zodiako ženklo atstovai elgiasi taip, tarytum jie veiktų kompiuteriniame žaidime ir turėtų kelis gyvenimus. Jie mėgsta dalyvauti spektakliuose, pasirodymuose, provokuoja žmones, lankosi įvairiose įtartinose vietose ir ignoruoja saugumo taisykles.

2021 11 23 12:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt