antradienis, gegužės 17 d.
3 netikėtos priežastys, kodėl jaučiamės esą skurdžiai
Gražina Vasiliauskienė
123.com
Nėra pinigų

Visi mes norime turėti daug pinigų ir būti turtingi. O tie, kurie sako, kad jie to nenori, tai arba meluoja, arba laikosi tokių gyvenimo nuostatų, kurios riboja jų troškimus. Kaip ištaisyti tokią padėtį?

Dėl to, kad kai kurie žmonės dabar patiria finansinių sunkumų, gali būti kaltos toliau nurodytos keturios priežastys arba bent viena iš jų.

1. Mes tikime, kad pasaulis/Dievas mėgsta vargšus ir nekenčia turčių.

Visi mūsų poelgiai ir mintys daro mus vargšais, nors giliai viduje trokštame būti turtingi. O viskas tik dėl klaidingo įsitikinimo kad vargšai yra dori žmonės, o turtingieji – nedorėliai.

Mes darome viską, kas įmanoma, kas išsaugotume savo dabartinę padėtį ir būseną, nedėdami daugiau jokių pastangų, nes bijome tapti nemėgstamais. Kiekvieną kartą, kai atsiranda galimybė padidinti pajamas, mes jos atsisakome.

Reikia prisiminti, kad pasaulis/Dievas mėgsta tuos, kurie sugeba nuoširdžiai aukoti. Didesnės pajamos sudaro galimybę daugiau duoti kitiems. Jeigu patys neturite pinigų , tai ir atiduoti nebus ko. O tai jau bus savotiškas egoizmas.

Pinigai mūsų nepakeičia, jie paprasčiausiai daro mus stipresnius. Jeigu mus galima buvo pavadinti dosniais ir gerais dar iki to laiko, kol tapome turtingi, tai po to tapsime dar dosnesni ir geresni. O žmonės, kurie leidžia pinigams keisti juos į blogąją pusę, paprasčiausiai nesugeba savęs kontroliuoti.

2. Mes nesidalijame protingai.

Dalytis galima ne tik pinigais, bet ir vertybėmis. Kokią vertybę galime pasiūlyti žmonėms už pinigus, kuriuos gavome iš jų? Galvoti apie savo mėnesinį ar metinių pajamų lygį yra neblogai, bet mes turime daugiau dėmesio skirti savo sugebėjimui dalytis su kitais, nes jis yra svarbesnis.

Dalytis protingai, vadinasi, sugebėti suderinti išmintį ir dosnumą. Vieni žmonės įpratę tik atiduoti, o kiti – tiesiog priimti. Pastarieji supranta, kad pirmieji duos ir toliau, todėl paprasčiausiai sėdi ir nieko nedaro.

Prieš atiduodami ką nors kitam, prisiminkite Lao Dzė posakį: „Duokite žmogui žuvį, ir jis bus sotus vieną dieną. Išmokykite žmogų gaudyti žuvį, ir jis niekada nebus alkanas“.

3. Mes nesijaučiame turtingi.

Mūsų jausmai nulemia, ką būtent mes pritraukiame į savo gyvenimą. Sutikite, juk sunku pritraukti pinigus, jeigu nesijausite turtingi. O kaip galima jaustis turtingiems, jeigu mes gyvename „skurdžioje“ aplinkoje? Išeitis: pasinaudoti savo kūrybingumu.

Nors dabar mes neturime galimybės apsigyventi brangaus viešbučio apartamentuose, bet galime užsisakyti stiklinę vandens jo bare ir pasiklausyti įtakingų klientų pokalbių arba pavaikštinėti aplink jį, „sugerdami“ aplinkos grožį.

Nors mes negalime nusipirkti savo svajonių automobilio, bet užtat galime atlikti bandomąjį važiavimą su mėgstamu modeliu ir net įsivaizduoti, kad jis jau yra mūsų. Mes galime publikuoti socialiniuose tinkluose viską, ką mes trokštame turėti ar nusipirkti. Dar galime sukurti savo norų lentą ir pasikabinti ją tokioje vietoje, kur nuolat matytume.

Dabar, kai nustatėme pagrindines priežastis, kodėl pasaulyje tiek daug skurstančių žmonių ir sužinojome, kaip galima pakeisti padėtį, galime pradėti savo kelią į turtingą materialinę gerovę.

Šaltinis: Kluber.com

2021 11 16 18:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt